Archiwum dokumentów i regulaminów


Regulaminy promocji:

Promocje 2023

Optegra Polska sp. z o.o. w Warszawie, jako Organizator Promocji „Lekkie lato w Optegra” na podstawie §2 ust. 1 Regulaminu Promocji, postanawia zakończyć z dniem 30 czerwca 2023 roku ww. Promocję. Pacjent, który do dnia 30 czerwca 2023 r. (włącznie) umówił się na Wizytę Kwalifikacyjną w Klinikach Organizatora będzie mógł skorzystać z Promocji „Lekkie lato w Optegra” (pod warunkiem zakwalifikowania do Zabiegu w Klinice Organizatora) na warunkach Regulaminu ww. Promocji.

Promocje 2021
Promocje 2020
Starsze promocje

Pozostałe:

Pozostałe

Optegra Polska sp. z o.o. w Warszawie, jako Organizator Promocji „Laserowe love” na podstawie §2 ust. 1 Regulaminu Promocji, postanawia zakończyć z dniem 10 lutego 2020 roku ww. Promocję. Pacjent, który do dnia 10 lutego 2020 r. (włącznie) pobrał Voucher lub umówił się na Wizytę Kwalifikacyjną w Klinikach Organizatora będzie mógł skorzystać z Promocji „Laserowe love”  (pod warunkiem zakwalifikowania do Zabiegu w Klinice Organizatora) na warunkach Regulaminu ww. Promocji.

Optegra Polska sp. z o.o. w Warszawie, jako Organizator Promocji „Laserowe love Walentynki” na podstawie §2 ust. 1 Regulaminu Promocji, postanawia zakończyć z dniem 25 lutego 2020 roku ww. Promocją. Pacjent, który do dnia 25 lutego 2020 r. (włącznie) pobrał Voucher lub umówił się na Wizytę Kwalifikacyjną w Klinikach Organizatora będzie mógł skorzystać z Promocji „Laserowe love Walentynki” (pod warunkiem zakwalifikowania do Zabiegu w Klinice Organizatora) na warunkach Regulaminu ww. Promocji.

X
Odbierz