Kariera w Optegra

Optegra Polska należy do międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej. Została stworzona z myślą o Pacjentach i ich pragnieniu powrotu do pięknego i pełnego życia.

Jesteśmy wyjątkową organizacją, skupioną na pracy zespołowej i dostarczaniu najlepszych rozwiązań w zakresie chirurgii okulistycznej. Każdego dnia poprawiamy jakość widzenia setkom Pacjentów na całym świecie. 

Personel medyczny oraz pracownicy poszczególnych działów operacyjnych to filary Klinik Optegra. To ludzie, którzy zapewniają profesjonalną oraz przyjazną atmosferę. Codziennie dbamy o jakość oferowanych usług, co w praktyce oznacza, że Kliniki Optegra są miejscem bezpiecznym, godnym zaufania zarówno dla Pacjentów, jaki i naszych pracowników. Zespół Optegra to ludzie ambitni, odpowiedzialni, z dużym doświadczeniem, dla których empatia i troska o drugiego człowieka są najważniejsze.

Nasze wartości to:

Szacunek – szanujemy wszystkich pracowników i każdego Pacjenta, respektujemy potrzeby i wartości każdej osoby.

Wiarygodność – dotrzymujemy danego słowa, dostarczamy to, co obiecaliśmy, a jeśli nie jesteśmy w stanie tego zrobić – komunikujemy dlaczego.

Jakość – stale podnosimy jakość usług medycznych, obsługi Pacjenta oraz komunikacji z pracownikami.

Otwartość – słuchamy i jesteśmy otwarci na inny punkt widzenia, promujemy pracę zespołową, budujemy zaufanie poprzez zwiększanie autonomii.

Jeżeli chcesz dołączyć do Zespołu Optegra Polska, wyślij do nas swoje zgłoszenie na adres: [email protected] z następującą klauzulą zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Optegra Polska sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych, umieszczoną w Polityce Prywatności.