Połączenie klinik Optegra Polska Sp. z o.o. i Vidium Medica

26 kwietnia 2022

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Optegra i kliniki Vidium Medica połączyły siły, aby oferować swoim pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne z zakresu specjalistycznej opieki okulistycznej i laserowej korekcji wzroku.

Połączenie dwóch marek powoduje, że powstaje największy i najbardziej doświadczony zespół chirurgii refrakcyjnej w Polsce.

Z punktu widzenia dotychczasowych pacjentów Vidium Medica oraz Optegra wszystko pozostaje bez zmian. W ramach Grupy Optegra pozostanie marka Vidium Medica. Będą Państwo, zarówno w Krakowie jak i Warszawie pod opieką tych samych lekarzy, optometrystów i personelu medycznego, jak dotychczas oraz tych samych najlepszych procedur gwarantowanych przez Vidium Medica i Optegra.

Dzięki dołączeniu Vidium do renomowanej sieci klinik okulistycznych Optegra, pacjenci Vidium Medica uzyskają dostęp do dużego międzynarodowego zespołu ekspertów, m.in. z Wielkiej Brytanii, a także olbrzymiego doświadczenia, wiedzy oraz najlepszych światowych standardów międzynarodowej sieci Optegra.

Zarówno Optegra jak i Vidium Medica wykonuje w nowoczesny i bezpieczny sposób najbardziej skomplikowane procedury w zakresie laserowej korekcji wad wzroku. Stawia na bezpieczeństwo i komfort pacjentów, dlatego między innymi znana jest z niestandardowej, wieloetapowej kwalifikacji do zabiegów, aby zminimalizować wszelkie możliwe ryzyka i dokonać skutecznej korekcji wad wzroku tak aby widzieć lepiej.

Ścisła współpraca Grupy Optegra z Carl Zeiss – renomowanym międzynarodowym partnerem optycznym – jest gwarancją i potwierdzeniem najwyższej jakości standardów stosowanych w klinkach Grupy.

Wiedza i doświadczenie wszystkich lekarzy, optmoterystów, specjalistów i pracowników medycznych obydwu sieci klinik okulistycznych są dla nas bardzo cenne. Zarówno Optegra, jak i Vidium Medica, przez wiele lat działalności medycznej zyskały znaczne grono zadowolonych pacjentów, dlatego obie marki, zarówno w Krakowie, jak i Warszawie, będą funkcjonowały równolegle. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu będziemy mogli zaoferować naszym dotychczasowym i przyszłym pacjentom kompleksową opiekę i jeszcze szerszą paletę medycznych usług okulistycznych o najwyższym standardzie.

Z poważaniem

Zarząd Optegra Polska sp. z o.o.

Pozostałe aktualności

więcej

Kliniki Optegra w Warszawie Wilanowie, Katowicach oraz Krakowie otrzymały certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 27001

18 stycznia 2024
Z przyjemnością informujemy, że nasze kolejne trzy kliniki uzyskały certyfikaty ISO....
więcej

Centra Okulistyczne Optegra we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie Ochocie otrzymały certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 27001

10 listopada 2023
Jest nam bardzo miło poinformować, że czterem spośród naszych placówek przyznano...
więcej

Kliniki Vidium Medica to Optegra. Ta sama jakość w międzynarodowej sieci klinik

27 kwietnia 2023
1 maja 2023 roku kliniki okulistyczne Vidium Medica w Krakowie i...
więcej

Połączenie klinik Optegra Polska Sp. z o.o. i Vidium Medica

26 kwietnia 2022
Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Optegra i kliniki...
więcej

Ogłoszenie w sprawie połączenia Spółek

31 stycznia 2022
OGŁOSZENIE W SPRAWIE POŁĄCZENIA SPÓŁEK Zarządy Spółki Przejmującej i Spółki Przejmowanej...
X
Odbierz