Nasz zespół

Profesjonalna klinika okulistyczna to nie tylko zaawansowane, nowoczesne sprzęty do diagnostyki Pacjentów. To przede wszystkim zespół specjalistów, którzy dzięki zdobyczom technologii mogą zaoferować pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

W Klinikach Optegra zatrudniamy najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych specjalistów z dziedziny okulistyki i laserowej korekcji wad wzroku. Są wśród nich członkowie światowych stowarzyszeń okulistycznych oraz prelegenci międzynarodowych konferencji. Lekarze Optegra mogą poszczycić się wieloletnią praktyką zawodową oraz szeroką wiedzą naukową. To wszystko gwarantuje Pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

Dyrektorem  Medycznym Klinik Okulistycznych Optegra, dbającym o najwyższą jakość medyczną, jest dr n. med. Jolanta Oficjalska – uznany i doświadczony klinicysta, ordynator Oddziału Chirurgii Szklistkowo-Siatkówkowej i zastępca kierownika Katedry i Kliniki Okulistycznej AM we Wrocławiu.

Dr n. med. Jolanta Oficjalska jest autorem (lub współautorem) ponad 120 naukowych opracowań i publikacji. Specjalizuje się w chirurgii szklistkowo-siatkówkowej, chirurgicznym leczeniu chorób plamki, odwarstwień siatkówki oraz powikłań siatkówki w przebiegu cukrzycy. To także ceniony członek wielu stowarzyszeń, w tym: Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Niemieckiego Towarzystwa Okulistycznego. Zasiada również w Zarządzie Sekcji Retinologii PTO oraz jest zastępcą redaktora naczelnego „Przeglądu Okulistycznego”.

Lekarze Klinik Optegra w swojej pracy kierują się powołaniem i potrzebą niesienia pomocy wszystkim Pacjentom, którzy wymagają pomocy okulistycznej. Indywidualne podejście do leczenia i diagnostyki, sprawiają, że każdy Pacjent otrzymuje wsparcie, możliwość rozmowy i dokładnie zaplanowaną ścieżkę leczenia.

Personel Klinik Optegra, począwszy od pracowników recepcji, poprzez optometrystów, pielęgniarki, a także lekarzy to zespół, którego celem jest zapewnienie Pacjentom komfortu w procesie leczenia. Na każdym etapie kontaktu z Pacjentem dbamy o to, aby byli przekonani, że Optegra jest miejscem bezpiecznym i godnym zaufania. Stawiamy na empatię i troskę o drugiego człowieka.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. W przypadku wątpliwości służymy radą i chętnie odpowiadamy na Państwa zapytania. Tworzymy komfortową, ciepłą atmosferę, która z pewnością wpłynie na efektywność leczenia i pozwoli bez niepotrzebnego stresu uzyskać satysfakcjonujące efekty po zabiegu.

Zdobywaliśmy doświadczenie przez ponad 25 lat, lecząc choroby oczu i wykonując zabiegi korekcji wzroku. Zaufały nam już tysiące Pacjentów.

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

X
Odbierz