Formularz reklamacyjny

Szanowni Pacjenci,

Wasze zadowolenie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. To właśnie dla Was chcemy się stale rozwijać i wciąż podnosić poziom świadczonych usług.

W Klinikach Optegra kierujemy się mottem: „Widzimy to, co ważne”, dlatego jeśli macie Państwo uwagi, związane z funkcjonowaniem naszych Klinik, prosimy o wypełnienie poniższego formularza reklamacyjnego. Zrobimy to, co w naszej mocy, aby jak najszybciej rozwiązać Państwa problem.

Będziemy niezwykle wdzięczni za Państwa opinię, która pozwoli nam działać jeszcze lepiej.

Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wysłanie formularza jest tożsame z akceptację Regulaminu Reklamacji Klinik Optegra.


Administratorem danych osobowych jest Optegra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r nr 18, 02-366 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi procesu reklamacji. Przysługujące prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku udzielenia dobrowolnych zgód marketingowych dane osobowe będą przetwarzane także w celu oferowania innych usług (przy użyciu wybranego kanału komunikacji). Zgody te można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres iod@optegra.com.pl lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email . Wycofanie zgód nie będzie miało wpływu na legalność tych działań przed ich wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Klauzuli informacyjnej. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@optegra.com.pl