Centrum Referencyjne Zeiss

Wszystkie kliniki Optegra, jako pierwsze w Polsce, uzyskały status Centrum Referencyjnego Zeiss w zakresie chirurgii refrakcyjnej.

25 lat optegry
zeiss

Firma Zeiss od ponad 170 lat zajmuje się optyką i urządzeniami do pomiaru ostrości wzroku. To czołowy producent w sektorze optycznym, aktywnie kształtujący rynek sprzętu medycznego oraz wytyczający kierunki jego rozwoju.

Grupa Optegra jest liderem chirurgii refrakcyjnej w Europie. W Polsce możemy poszczycić się ponad 250 tysiącami wykonanych zabiegów, 11 placówkami wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt i grupą ponad 250 specjalistów.

Od grudnia 2022, wszystkie Kliniki Optegra, otrzymały status Centrów Referencyjnych Zeiss w zakresie chirurgii refrakcyjnej. Jesteśmy jedyni w Polsce.

Oznacza to, że:

  • Wszystkie ośrodki Optegra wyposażone są w dwa lasery. Dzięki temu w Optegra mamy  możliwość przeprowadzania wszystkich najnowocześniejszych zabiegów laserowej korekcji wzroku, w tym Smile® i Presbyond® w każdym z naszych ośrodków.
  • Cały sprzęt diagnostyczny i zabiegowy używany przez Optegra  jest pod stałym nadzorem inżynierów firmy Zeiss.
  • Zespoły medyczne Optegra w sposób stały korzystają z dostępu do najnowszej międzynarodowej wiedzy medycznej i do badań naukowych Zeiss, które potwierdzają skuteczność metod zabiegowych.

Wszystko po to, aby nasi Pacjenci mogli bezpiecznie widzieć lepiej.