Rezerwacja wizyty

Witaj w Formularzu kontaktowym Optegra.

Zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego sprawnie odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Potrzebujesz pomocy w znalezieniu dogodnego terminu wizyty w naszej Klinice? Napisz do nas, wypełniając pola oznaczone gwiazdką, abyśmy mogli sprawnie zająć się Twoją sprawą.

Na wszystkie zapytania odpowiadamy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Jeśli odpowiedź wymaga konsultacji ze specjalistą – czas uzyskania informacji zwrotnej może się nieznacznie wydłużyć.

Zapraszamy do kontaktu!

Nie znalazłeś dogodnego terminu? Masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas usług?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie i chętnie pomożemy!


Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest Optegra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r nr 18, 02-366 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przyjęcia zapytania i udzielenia na nie odpowiedzi lub rejestracji wizyty lekarskiej. Przysługujące prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku udzielenia dobrowolnych zgód marketingowych dane osobowe będą przetwarzane także w celu oferowania innych usług (przy użyciu wybranego kanału komunikacji). Zgody te można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres iod@optegra.com.pl lub poprzez kliknięcie w link rezygnacji znajdujący się w stopce wiadomości email. Wycofanie zgód nie będzie miało wpływu na legalność tych działań przed ich wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Klauzuli informacyjnej. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@optegra.com.pl