lek. med. FEBO Karol Ratka

LEKARZ OKULISTA

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Konsultacje okulistyczne / Kwalifikacje do operacji usunięcia zaćmy / Kwalifikacje do zabiegów okuloplastycznych

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłem Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2012 roku. Staż podyplomowy odbyłem w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Od 2014 roku jestem w trakcie kursu specjalizacji z okulistyki.

Od początku specjalizacji poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach i warsztatach praktycznych (m.in. chirurgia zaćmy, chirurgia jaskry, laseroterapia). Od kilku lat wykonuję zabiegi laserowe u Pacjentów obciążonych cukrzycą, jaskrą oraz po operacjach zaćmy.

W praktyce zawodowej szczególnie ważnym i interesującym dla mnie tematem jest diagnostyka i terapia Pacjentów z jaskrą, którą zajmuję się w Oddziale Chirurgii Jaskry i Poradni Leczenia Jaskry Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego.

W Klinice Optegra przeprowadzam pełną diagnostykę okulistyczną (badanie przedniego i tylnego odcinka oka, OCT, USG). Kwalifikuję Pacjentów do operacji usunięcia zaćmy, refrakcyjnej wymiany soczewki (RLE), laserowej korekcji wzroku. Przeprowadzam również kontrole po wykonanych zabiegach.

W czasie wolnym lubię uprawiać sporty, zwłaszcza drużynowe, a najwięcej energii do pracy daje mi regularne pływanie. W sezonie letnim moje pasje to wycieczki górskie i wyjazdy motocyklem. Uwielbiam gotowanie, a moją specjalizacją jest kuchnia orientalna.

Kraków

dr n. med. Edyta Sacha umów wizytę
dr n. med. Edyta Sacha

SPECJALISTA OKULISTYKI, KIEROWNIK MEDYCZNY OPTEGRA KRAKÓW

lek. med. Renata Rakoczy-Gołda umów wizytę
lek. med. Renata Rakoczy-Gołda

SPECJALISTA OKULISTYKI

dr n. med. Monika Węglarz umów wizytę
dr n. med. Monika Węglarz

SPECJALISTA OKULISTYKI

lek. med. FEBO Karol Ratka umów wizytę
lek. med. FEBO Karol Ratka

LEKARZ OKULISTA

lek. med. Agnieszka Szoturma umów wizytę
lek. med. Agnieszka Szoturma

SPECJALISTA OKULISTYKI

lek. med. Łukasz Szmuksta umów wizytę
lek. med. Łukasz Szmuksta

SPECJALISTA OKULISTYKI

lek. med. FEBO Adela Justyńska umów wizytę
lek. med. FEBO Adela Justyńska

SPECJALISTA OKULISTYKI

dr n. med. Maciej Klepacki umów wizytę
dr n. med. Maciej Klepacki

SPECJALISTA OKULISTYKI

lek. med. FEBO Jagoda Miszczyk umów wizytę