lek. med. Magdalena Zamorska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku / Zabiegi Laserowej Korekcji Starczowzroczności / Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Kontrole po zabiegach / Konsultacje okulistyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2016 roku uzyskałam dyplom specjalisty.

Jestem osobą otwartą na rozwój, stale kształcę się i pogłębiam wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Zawodowo szczególnie interesują mnie diagnostyka i leczenie chorób przedniego odcinka gałki ocznej i aparatu ochronnego oka, a także chirurgia refrakcyjna, chirurgia zaćmy oraz okuloplastyka. Chciałabym rozwijać moje umiejętności w tym zakresie oraz wprowadzać nowe osiągnięcia diagnostyczne i lecznicze do mojej praktyki lekarskiej.

Jestem członkiem PTO, ESCRS, swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

W Klinikach Optegra zajmuję się laserową korekcją wzroku. Wykonuję kwalifikacje, kontrole i zabiegi PRK, EBK, FemtoLasik i Lentivu.

Moje zainteresowania to ogród, kolarstwo górskie i narciarstwo.