lek. Marcin Jawor

KIEROWNIK MEDYCZNY OPTEGRA KRAKÓW

SPECJALISTA W DZIEDZINIE OKULISTYKI

Wróc do zespołu:


ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG MEDYCZNYCH

  • Zabiegi laserowej korekcji wzroku
  • Diagnostyka i leczenie stożka rogówki 
  • Zabiegi kapsulotomii, irydotomii, trabekuloplastyki oraz fotokoagulacji siatkówki
  • Kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku, refrakcyjnej wymiany soczewek oraz operacji zaćmy

INFORMACJE

Ukończył studia na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, następnie odbył szkolenie specjalizacyjne z okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym. Zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu okulistyki otrzymując wyróżnienie Okręgowej Izby Lekarskiej z oceną bardzo dobrą. 

W Klinice Okulistycznej Optegra wykonuje zabiegi laserowej korekcji wady wzroku metodami: femtoLASIK, Lentivu, Clearvu, LASEK i EBK.  

Ukończył Kurs Chirurgii Refrakcyjnej „Forefront Refractive Surgery: LASIK, Presbyopia Correction & SMILE” organizowany przez uznanego światowego eksperta z zakresu chirurgii refrakcyjnej prof. Reinsteina.  

Jako kierownik medyczny Kliniki Okulistycznej Optegra w Krakowie  dokłada starań do zapewnienia wysokich standardów oferowanej opieki medycznej. 

SZKOLENIA I STAŻE

Regularnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach z zakresu chirurgii refrakcyjnej organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Chirurgów Refrakcyjnych i Zaćmy (ESCRS)

X
Odbierz