Mateusz Szczepanik, zespół Pectus

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek okulary staną się dla mnie wyłącznie elementem dekoracyjnym. Wydawało mi się, że  już zawsze będę na nie skazany, a moja wada wzroku pogarszająca się z roku na rok spowoduje, że szkła będą coraz grubsze. Już wiem, że tak nie będzie. Zmienił to  jeden zabieg w klinice Optegra w Warszawie. Wykonano mi tam FemtoLasik. Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się laserowa korekcja wady wzroku. Długo zastanawiałem się, czy skorzystać z dobrodziejstw współczesnej medycyny i poszukać miejsca, gdzie takie zabiegi są wykonywane. Obawiałem się komplikacji. Dzisiaj nie żałuję podjętej decyzji, a  jeszcze bardziej zadowolony jestem z wyboru Kliniki Optegra. Cieszę się, że zaufałem właśnie im.

Zabieg laserowej korekcji wzroku przebiegł szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie – od momentu diagnozy i niezbędnych badań, poprzez zabieg, aż po rekonwalescencje i powrót do zdrowia. Czułem od początku, że jestem w dobrych rękach, że moim wzrokiem zajmują się specjaliści najwyższej klasy. Dzięki zabiegowi świat nabrał dla mnie nowych barw, bo wreszcie mogę na niego patrzeć bez okularów. W Klinice Optegra każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i zawsze z szacunkiem. Doświadczyłem tego na własnej skórze i polecam tę klinikę każdemu, kto tak jak ja, zastanawia się nad poprawą swojego wzroku.

Nie zrezygnuję z okularów – nadal będą nieodłącznym elementem mojego wizerunku. Rezygnuję natomiast ze szkieł korekcyjnych . One nie są mi już potrzebne, bo widzę doskonale. Kliniko Optegra, dziękuję!

Mateusz Szczepanik, zespół Pectus

X
Odbierz