Mateusz Szczepanik, zespół Pectus

Mateusz Szczepanik, zespół Pectus

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek okulary staną się dla mnie wyłącznie elementem dekoracyjnym. Wydawało mi się, że  już zawsze będę na nie skazany, a moja wada wzroku pogarszająca się z roku na rok spowoduje, że szkła będą coraz grubsze. Już wiem, że tak nie będzie. Zmienił to  jeden zabieg w klinice Optegra w Warszawie. Wykonano mi tam FemtoLasik. Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się laserowa korekcja wady wzroku. Długo zastanawiałem się, czy skorzystać z dobrodziejstw współczesnej medycyny i poszukać miejsca, gdzie takie zabiegi są wykonywane. Obawiałem się komplikacji. Dzisiaj nie żałuję podjętej decyzji, a  jeszcze bardziej zadowolony jestem z wyboru Kliniki Optegra. Cieszę się, że zaufałem właśnie im.

Zabieg laserowej korekcji wzroku przebiegł szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie – od momentu diagnozy i niezbędnych badań, poprzez zabieg, aż po rekonwalescencje i powrót do zdrowia. Czułem od początku, że jestem w dobrych rękach, że moim wzrokiem zajmują się specjaliści najwyższej klasy. Dzięki zabiegowi świat nabrał dla mnie nowych barw, bo wreszcie mogę na niego patrzeć bez okularów. W Klinice Optegra każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i zawsze z szacunkiem. Doświadczyłem tego na własnej skórze i polecam tę klinikę każdemu, kto tak jak ja, zastanawia się nad poprawą swojego wzroku.

Nie zrezygnuję z okularów – nadal będą nieodłącznym elementem mojego wizerunku. Rezygnuję natomiast ze szkieł korekcyjnych . One nie są mi już potrzebne, bo widzę doskonale. Kliniko Optegra, dziękuję!

Mateusz Szczepanik, zespół Pectus