Kariera w Optegra

Optegra jest jedyną, międzynarodową siecią klinik chirurgii okulistycznej w Polsce i na świecie. Została stworzona z myślą o Pacjentach i ich pragnieniu powrotu do pięknego i pełnego życia.

To wyjątkowa organizacja, skupiona na pracy zespołowej i dostarczaniu najlepszych rozwiązań w zakresie chirurgii okulistycznej, setkom tysięcy Pacjentów na całym świecie.

Nasze wartości to:
Zaangażowanie – Jesteśmy pasjonatami dokonywania pozytywnych zmian.
Uczciwość i zaufanie – Jesteśmy otwarci, szczerzy i traktujemy wszystkich z szacunkiem.
Profesjonalizm i doświadczenie – Angażujemy tylko najbardziej utalentowanych ludzi, aby zapewnić doskonałą obsługę i wyniki leczenia.
Indywidualne podejście – Dokładamy wszelkich starań, by każdy czuł się indywidualnie i wyjątkowo

Jeżeli chcesz dołączyć do Zespołu Optegra Polska, wyślij do nas swoje zgłoszenie na adres: rekrutacja@optegra.com.pl z następującą klauzulą zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Optegra Polska sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Optegra Polska Sp. z o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920r nr 18, 02-366 Warszawa.

 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Optegra Polska Sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres poczty elektronicznej iod@optegra.com.pl.

 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:

  Cel przetwarzania danych

  Podstawa prawna przetwarzania danych

  Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

  art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)


 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być firmy świadczące na rzecz Optegra Polska Sp. z o.o. usługi wsparcia w zakresie obsługi systemu rekrutacyjnego, z którymi zawarto stosowne umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

 5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu wycofania zgody, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy.

 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa:

 1. prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych,

 2. prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać poprzez kontakt z iod@optegra.com.pl;.

 3. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

 1. Podanie danych ma charakter dobrowolny.

Aktualne oferty pracy

więcej
Marketing & Office Assistant
Marketing & Office Assistant
Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i szukasz ciekawej pracy w branży usług...