Lublin

ul. Gęsia 5
20-719 Lublin

222 426 260

kontakt@optegra.com.pl

Czynne:

poniedziałek od 9:00 do 17:00

wtorek – czwartek od 8:00 do 16:00

piątek od 10:00 do 20:00

Klinika okulistyczna Optegra Lublin

Otwarcie naszej kliniki w mieście tak dużym jak Lublin sprawia, że cały region uzyskuje dostęp do najnowszych technologicznie zabiegów korekcji wzroku mających na celu przywrócenie Pacjentom dobrego widzenia.

Laserowa korekcja wzroku w Lublinie przeprowadzana jest za pomocą nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Laser Visumax firmy Zeiss® wykorzystywany przy zabiegu Lentivu® jest niezwykle skuteczny, precyzyjny i bezpieczny w użyciu, dzięki czemu pacjenci bardzo szybko wracają do zdrowia.

Usługi dostępne w naszej klinice:

  • wizyty kwalifikacyjne do zabiegów
  • zabiegi laserowej korekcji wzroku
  • konsultacje okulistyczne

oraz pozostałe zabiegi, które dostosowujemy do potrzeb Pacjentów. Oferowane przez naszą klinikę usługi obejmują również zaawansowaną diagnostykę przy pomocy m.in. badania OCT, topografii rogówki czy cyfrowej fotografii dna oka i innych metod rozpoznania.

Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu korekcji wzroku Lentivu® obejmuje badania:

  • Komputerowe badanie wady refrakcji i ocenę ostrości wzroku
  • Badanie w biomikroskopie pozwalające ocenić stan przedniego i tylnego odcinka oka oraz przezierność ośrodków optycznych,
  • Badanie topografii rogówki, czyli dokładne badanie kształtu, grubości oraz krzywizny rogówki
  • Badanie rogówki w mikroskopie śródbłonkowym,
  • Badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego,
  • Badanie dna oka: ocena plamki, naczyń siatkówki i obwodu siatkówki

Dostępna u nas laserowa korekta wzroku należy do najnowocześniejszych na całym świecie. Zachęcamy do kontaktu – udzielimy wszelkich potrzebnych informacji dotyczących zabiegu i umówimy wizytę w najbliższym możliwym terminie.

Wskazówki dojazdu – Klinika Optegra w Lublinie

Klinika Okulistyczna Optegra Lublin
ul. Gęsia 5
20-719 Lublin

Centrum Okulistyczne Optegra znajduje się na pierwszym piętrze w budynku G5 przy ul. Gęsia 5, u zbiegu al. Jana Pawła II oraz al. Kraśnickiej. Wejście główne jest usytuowane od strony Salonu Agata Meble oraz bezpłatnego parkingu na ponad 1000 miejsc. W pobliżu budynku G5 mieści się Selgros Cash & Carry oraz Stacja Orlen. W sąsiedztwie bardzo dobry węzeł  komunikacyjny, przystanki: Gęsia, Węglin i Węglinek.

Można do nas dotrzeć:

  • autobusami linii: 10,12,14,45, 54, 85,161, 912 – przystanek Gęsia

Samochód można pozostawić na parkingu bezpłatnym, położonym w sąsiedztwie Kliniki.

Gwarancja lepszego widzenia

Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku naszych Pacjentów to cel naszych działań.

Sprawdź

Cennik zabiegów
i operacji

Cennik zabiegów korekcji wzroku, a także leczenia chorób widzenia, wszystkich klinik Optegra
w Polsce.

Sprawdź

Zabiegi wykonywane w Klinice w Lublinie

więcej
Laserowa korekcja wzroku
Laserowa korekcja wzroku
Twój dzień rozpoczyna się od szukania okularów? Chciałbyś to zmienić? Zapisz...
więcej
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie
Korekcja wzroku metodą Lentivu® to najnowocześniejsza metoda dostępna na rynku, wykorzystująca...

Klinika okulistyczna Lublin: Zespół

lek. med. Beata Sawicka-Wojtiuk umów wizytę
lek. med. Beata Sawicka-Wojtiuk

SPECJALISTA OKULISTYKI


Specjalizacje:

Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku/ Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Kontrole po zabiegach/ Konsultacje okulistyczne

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej  w Lublinie.

Staż specjalizacyjny odbyłam w Klinice Okulistyki w Lublinie , gdzie uzyskałam pierwszy i drugi stopień specjalizacji z okulistyki.

Pracuję w Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego w Nałęczowie , gabinetach okulistycznych  i Klinice Optegra. 

Po odbyciu szkoleń z chirurgii refrakcyjnej pod kierownictwem chirurgów francuskich, w 2002 roku rozpoczęłam wykonywanie zabiegów laserowej korekcji wzroku.

Wykonuję zabiegi powierzchowne – LASEK, EBK, a także wewnątrzstromalne FemtoLasik i Lentivu.

Zajmuję się  diagnostyką i leczeniem  chorób oczu. Moim  szczególnym zainteresowaniem   są choroby  rogówki a przede wszystkim stożek rogówki.

Jestem członkiem Polskiego  Towarzystwa Okulistycznego a także Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych – ESCRS.

Biorę udział w krajowych i zagranicznych zjazdach dotyczących interesującej mnie dziedziny , gdzie uczestniczę w szkoleniach i prezentuję  własne wyniki badań.

Chirurgia refrakcyjna jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną okulistyki,  co stanowi stały bodziec do  dalszego szkolenia, pokonywania granic i samodoskonalenia.

dr n. med. Aleksandra Wlaź umów wizytę
dr n. med. Aleksandra Wlaź

SPECJALISTA OKULISTYKI


Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Kontrole po zabiegach/ Konsultacje okulistyczne

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W latach 2012–2017 odbywała szkolenie specjalizacyjne w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK1 w Lublinie pod kierunkiem Prof. Tomasza Żarnowskiego, gdzie aktualnie pracuje. W październiku 2015 r., jako laureatka stypendium Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej, odbyła staż w Klinice Okulistyki im. Fyodorova w Moskwie. We wrześniu 2016 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. W kwietniu 2018 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny oraz uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, przeprowadza kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz kontrole pooperacyjne. Wykonuje zabiegi laserowe w obrębie przedniego odcinka oka, m. in. kapsulotomię, irydotomię oraz selektywną trabekuloplastykę laserową. Do jej szczególnych zainteresowań należy chirurgia refrakcyjna oraz jaskra.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

lek. med. Karolina Ciszewska umów wizytę
lek. med. Karolina Ciszewska

SPECJALISTA OKULISTYKI


Specjalizacje:

Konsultacje okulistyczne

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki odbyłam w Klinice Okulistyki w Lublinie.

W codziennej praktyce lekarskiej w Klinice Okulistycznej Optegra zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób zarówno przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, dzięki czemu systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe. W ramach pracy doktorskiej prowadzę treningi fiksacji z wykorzystaniem mikroperymetrii u Pacjentów z zaawansowanym AMD.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych.

Pracuję jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego w Lublinie, a także w Poradni Okulistycznej CM Luxmed.

W gabinecie każdy Pacjent może liczyć na mą życzliwość i uśmiech, a przede wszystkim na profesjonalne, indywidualne i pełne zaangażowania podejście w proces diagnostyczny i leczniczy.

dr n. med. Dominika Wróbel-Dudzińska umów wizytę
dr n. med. Dominika Wróbel-Dudzińska

SPECJALISTA OKULISTYKI


Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Kontrole po zabiegach/ Konsultacje okulistyczne

Ukończyłam studia na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK Nr 1 w Lublinie, gdzie aktualnie pracuję. W październiku 2014 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. W kwietniu 2018r. zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny oraz uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Doświadczenie w dziedzinie okulistyki zdobywałam także w międzynarodowych ośrodkach okulistycznych min. w Brazylii, Tajwanie, Hiszpanii, Belgii, Niemczech oraz w Polsce.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, ze szczególnym zainteresowaniem chorobami przedniego odcinka oka (schorzenia rogówki i jaskra) oraz chirurgią refrakcyjną. Przeprowadzam kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz kontrole pooperacyjne.

Jestem współautorką wielu publikacji naukowych w tym, współautorką książki, pt.: Difficult and Complicated Cases in Refractive Surgery”.

Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Dr n. med. Agnieszka Kustra umów wizytę
Dr n. med. Agnieszka Kustra

LEKARZ OKULISTA


Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Konsultacje okulistyczne/ Kontrole po zabiegach

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1 w Lublinie, gdzie poświęciłam się zarówno pracy klinicznej, dydaktycznej, jak i badawczej, prowadząc badania naukowe, głównie z zakresu jaskry oraz zaćmy w zespole pseudoeksfoliacji. 

W październiku 2018 roku otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. Doświadczenia w dziedzinie okulistyki zdobywałam na szkoleniach krajowych i zagranicznych ( Niemcy, Hiszpania).

Jestem autorem prac opublikowanych na łamach czasopism naukowych, jak również referatów wygłaszanych na konferencjach i szkoleniach okulistycznych.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu; moje główne obszary zainteresowania to choroby przedniego odcinka, chirurgia refrakcyjna, jaskra oraz okuloplastyka. Przeprowadzam kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz kontrole pooperacyjne.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, dzięki czemu systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe.

Jestem członkiem Polskiego  Towarzystwa Okulistycznego a także Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych – ESCRS.

W swojej pracy zawodowej dużą wagę zwracam na kontakt z Pacjentem, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodząc do każdego zgłaszanego problemu.

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00