dr n. med. Karolina Ciszewska

SPECJALISTA W DZIEDZINIE OKULISTYKI

Wróc do zespołu:


ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG MEDYCZNYCH

  • Konsultacje okulistyczne
  • Kontrole po zabiegach 

INFORMACJE

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki odbyła w Klinice Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego SPSK1 w Lublinie, gdzie obecnie pracuje jako starszy asystent oraz prowadzi badania naukowe dotyczące zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem. W codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zarówno przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej. Główne obszary zainteresowania to korekcja wad wzroku, chirurgia refrakcyjna, choroby przedniego odcinka oka oraz choroby siatkówki.

Autorka prac opublikowanych na łamach czasopism naukowych, rozdziałów w książkach, jak również referatów wygłaszanych na konferencjach krajowych i zagranicznych.  

SZKOLENIA I STAŻE

Regularnie uczestniczy w szkoleniach, kursach i konferencjach okulistycznych, dzięki czemu systematycznie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe. Uczestniczka programów międzynarodowej wymiany zawodowej, odbyła staże m.in. w szpitalu uniwersyteckim Cukurova University Balcali Hospital w Turcji.

CZŁONKOSTWA

Członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, a także Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych. 


X
Odbierz