lek. med. Beata Sawicka-Wojtiuk

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku/Zabiegi Laserowej Korekcji Starczowzroczności/ Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Kontrole po zabiegach/ Konsultacje okulistyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej  w Lublinie.

Staż specjalizacyjny odbyłam w Klinice Okulistyki w Lublinie , gdzie uzyskałam pierwszy i drugi stopień specjalizacji z okulistyki.

Pracuję w Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego w Nałęczowie , gabinetach okulistycznych  i Klinice Optegra. 

Po odbyciu szkoleń z chirurgii refrakcyjnej pod kierownictwem chirurgów francuskich, w 2002 roku rozpoczęłam wykonywanie zabiegów laserowej korekcji wzroku.

Wykonuję zabiegi powierzchowne – LASEK, EBK, a także wewnątrzstromalne FemtoLasik i Lentivu.

Zajmuję się  diagnostyką i leczeniem  chorób oczu. Moim  szczególnym zainteresowaniem   są choroby  rogówki a przede wszystkim stożek rogówki.

Jestem członkiem Polskiego  Towarzystwa Okulistycznego a także Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych – ESCRS.

Biorę udział w krajowych i zagranicznych zjazdach dotyczących interesującej mnie dziedziny , gdzie uczestniczę w szkoleniach i prezentuję  własne wyniki badań.

Chirurgia refrakcyjna jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną okulistyki,  co stanowi stały bodziec do  dalszego szkolenia, pokonywania granic i samodoskonalenia.