Dr n. med. Agnieszka Kustra

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Konsultacje okulistyczne/ Kontrole po zabiegach

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1 w Lublinie, gdzie poświęciłam się zarówno pracy klinicznej, dydaktycznej, jak i badawczej, prowadząc badania naukowe, głównie z zakresu jaskry oraz zaćmy w zespole pseudoeksfoliacji. 

W październiku 2018 roku otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. Doświadczenia w dziedzinie okulistyki zdobywałam na szkoleniach krajowych i zagranicznych ( Niemcy, Hiszpania).

Jestem autorem prac opublikowanych na łamach czasopism naukowych, jak również referatów wygłaszanych na konferencjach i szkoleniach okulistycznych.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu; moje główne obszary zainteresowania to choroby przedniego odcinka, chirurgia refrakcyjna, jaskra oraz okuloplastyka. Przeprowadzam kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz kontrole pooperacyjne.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, dzięki czemu systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe.

Jestem członkiem Polskiego  Towarzystwa Okulistycznego a także Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych – ESCRS.

W swojej pracy zawodowej dużą wagę zwracam na kontakt z Pacjentem, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodząc do każdego zgłaszanego problemu.