Dr n. med. Agnieszka Kustra

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Konsultacje okulistyczne / Kontrole po zabiegach

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1 w Lublinie, gdzie poświęciłam się zarówno pracy klinicznej, dydaktycznej, jak i badawczej, prowadząc badania naukowe, głównie z zakresu jaskry oraz zaćmy w zespole pseudoeksfoliacji.

W październiku 2018 roku otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. Doświadczenie w dziedzinie okulistyki zdobywałam na szkoleniach krajowych i zagranicznych (Niemcy, Hiszpania).

Jestem autorem prac opublikowanych na łamach czasopism naukowych, jak również referatów wygłaszanych na konferencjach i szkoleniach okulistycznych.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Główne obszary mojego zainteresowania to choroby przedniego odcinka oka, chirurgia refrakcyjna, jaskra oraz okuloplastyka. Przeprowadzam kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz kontrole pooperacyjne.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, dzięki czemu systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, a także Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych – ESCRS.

W swojej pracy zawodowej dużą wagę przykładam do kontaktu z Pacjentem, podchodząc profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem do każdego zgłaszanego problemu.