Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Laserowa korekcja wzroku Warszawa

więcej
Laserowa korekcja wzroku

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Zabieg Laserowej korekcji wzroku.

Dowiedz się więcej

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Nosisz okulary od wielu lat, ale choć są modne, nadal nie potrafisz ich polubić? Masz dość uczucia, kiedy zbyt sucha soczewka uwiera podczas czytania książek lub pracy przy komputerze? Marzysz, aby swobodnie potańczyć na koncercie na Stadionie Narodowym w Warszawie? Rozwiązaniem Twojego problemu jest laserowa korekcja wzroku w Warszawie. Dzięki niej na zawsze pożegnasz okulary i soczewki kontaktowe. Wybierając klinikę Optegra w Warszawie oddajesz się w ręce specjalistów, którzy zaopiekują się Tobą i Twoimi oczami. Dzięki wieloletniemu, międzynarodowemu doświadczeniu nasi lekarze pomogą wybrać zabieg laserowej korekty Warszawie wzroku dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb.

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Przed przeprowadzeniem laserowej korekcji wzroku w Warszawie konieczne jest odbycie wizyty kwalifikacyjnej. Zazwyczaj trwa ona około 1,5 godziny. Podczas tego spotkania nasi lekarze i optometryści wykonają 24 badania diagnostyczne, które dokładnie ocenią Twoją wadę wzroku. Specjaliści z kliniki Optegra w Warszawie sprawdzą m.in. ostrość Twojego wzroku, wadę sferyczną i astygmatyzm, widzenie obuoczne oraz widzenie z bliska. Przeprowadzą także dokładny wywiad, w którym pojawią się pytania o Twój tryb życia i oczekiwania pozabiegowe. To wszystko pozwoli dobrać metodę laserowej korekcji wzroku, która będzie dla Ciebie najlepsza i najbezpieczniejsza.

Pamiętaj, że w czasie wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu laserowej korekty wzroku w Warszawie, optometrysta zapuści Ci krople rozszerzające źrenice. Twoje widzenie będzie niewyraźne i rozmyte przez około 3-4 godziny. W tym czasie nie zalecamy prowadzenia pojazdów.  

W klinice Optegra oferujemy kilka metod laserowej korekcji wzroku. Korzystamy z nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie sprzętu. Nasi lekarze wybiorą dla Ciebie najlepszą metodę laserowej korekcji wzroku w Warszawie.

Lentivu® jest jedną z najnowocześniejszych i zdecydowanie najmniej inwazyjną metodą laserowej korekcji wzroku. Technologia stosowana podczas zabiegu Lentivu®, otrzymała Nagrodę Nobla. To najlepszy wybór dla osób cierpiących na krótkowzroczność i astygmatyzm krótkowzroczny. Zastosowane Lentivu® gwarantuje szybki powrót do normalnej aktywności po zabiegu laserowej korekcji wzroku.

Clearvu® to nowoczesna metoda korekcji starczowzroczności, zalecana dla osób po 38 roku życia. Pozwala zrezygnować w okularów do czytania. Clearvu® obejmuje cały proces terapeutyczny i diagnostyczny oraz opiekę pooperacyjną.

Metoda FemtoLASIK bywa określana mianem złotego standardu chirurgii refrakcyjnej. Jeśli lekarz skieruje Cię na ten zabieg, możesz spodziewać się krótkiej rekonwalescencji i doskonałych efektów w krótkim czasie. Metoda FemtoLASIK pomaga wyleczyć szeroki zakres wad wzorku. Skorygujemy nim krótkowzroczność do -12,00 dioptrii, nadwzroczność do +6,00 dioptrii oraz astygmatyzm do 6,00 dioptrii.

Laserowa korekcja wzroku – przygotowanie

Po wizycie kwalifikacyjnej otrzymasz dokładne zalecenia, jak przygotować się do zabiegu. Pamiętaj, że laserowa korekcja wzroku w Warszawie jest bezpieczną operacją, z którą wiąże się niewielkie ryzyko komplikacji.

Dzień przed operacją laserowej korekcji oczu zmyj dokładnie makijaż. W dniu zabiegu zrezygnuj z używania kremu do twarzy oraz kolorowych kosmetyków. Załóż wygodne ubranie i zjedz lekkostrawny posiłek, ale nie pij kawy. Na laserową operację wzroku udaj się w okularach korekcyjnych. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą okulary z filtrem przeciwsłonecznym oraz dokument tożsamości. Przygotuj się, że w dniu laserowej korekty oczu w Warszawie spędzisz w klinice łącznie około 2-3 godzin.

Opis zabiegu laserowej korekcji wzroku

Niezależnie od tego jaką metodę laserowej korekcji wzroku w Warszawie wybierze dla Ciebie nasz lekarz – przygotowanie i przebieg zabiegu są podobne.

Przed wejściem na blok operacyjny optometrysta ponownie sprawdzi ostrość Twojego wzroku, a lekarz wykona badanie w lampie szczelinowej. Następnie udasz się na salę operacyjną, gdzie zespół medyczny przygotuje Cię do laserowej operacji oczu. Po przebraniu w specjalny strój zabiegowy pielęgniarka zapuści Ci krople znieczulające, które działają od razu.

Pamiętaj, że laserowa korekta oczu zajmuje około 15-30 minut. Właściwa praca lasera trwa jednak zaledwie kilkadziesiąt sekund. W trakcie zabiegu laser pracuje na jednym oku. Drugie pozostaje zasłonięte. Podczas laserowej operacji wzroku lekarz cały czas będzie informował Cię o czynnościach, jakie wykonuje. Wszystko po to, aby zwiększyć Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Po zakończeniu zabiegu laserowej korekcji wzroku w Warszawie udasz się na krótki odpoczynek, po którym lekarz przeprowadzi kontrolę wzroku. Ponownie wykona badanie w lampie szczelinowej oraz przekaże Ci szczegółowe zalecenia jak postępować po operacji.

W dniu laserowej korekcji wzroku nie zalecamy prowadzenia samochodu, dlatego poproś kogoś bliskiego, aby odebrał Cię po wykonanym zabiegu.

krakow-ico-4

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Laserowa korekcja wzroku – rekonwalescencja

Zabiegi laserowej korekcji wzroku w Warszawie wykonywane w klinice Optegra, gwarantują doskonałe efekty i bardzo dobrą ostrość widzenia już w kolejnym dniu.

Po laserowej operacji wzroku lekarz przekaże Ci dokładne zalecenia, do których bezwzględnie musisz się stosować. Pamiętaj o przyjmowaniu przepisanych leków i wizytach kontrolnych.

W dniu zabiegu laserowej korekty wzroku w Warszawie odpoczywaj, unikaj słońca i intensywnego światła. Korzystaj z okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV. Jeśli wystąpi uczucie pieczenia i łzawienie – nie martw się – to normalne objawy, które powinny szybko minąć. Pamiętaj też, że nie należy dotykać i trzeć oczu. W trakcie rekonwalescencji regularnie rób przerwy podczas pracy przed komputerem i odpowiednio nawilżaj oczy.

krakow-ico-5

Clearvu®
Korekcja wzroku „po czterdziestce”.

Laserowa korekcja wzroku – lekarze

Decydując się na zabieg laserowej korekcji wzorku w Klinice Optegra w Warszawie oddajesz się w ręce najlepszych specjalistów, z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Gwarantujemy naszym Pacjentom indywidualne podejście i pełne zaangażowanie naszego personelu.

krakow-ico-1

25 lat doświadczenia

więcej
Katarzyna Skonieczna Warszawa

Dr n. med. Katarzyna Skonieczna, która zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych ośrodkach medycznych w Londynie, Barcelonie czy Indiach. W Klinice Optegra w Warszawie kwalifikuje, przeprowadza kontrole oraz wykonuje zabiegi laserowej korekty wzroku metodami Clearvu®, Lentivu®, FemtoLASIK, EBK oraz LASEK.

więcej
Joanna-Wierzbowska Warszawa

Prof. nadzw. dr hab. Joanna Wierzbowska zajmuje się korekcją laserową wzroku od 2000 roku. W aktywny sposób uczestniczyła w licznych stażach naukowych w Stanach Zjednoczonych czy Szwajcarii. Jest autorką ponad 90 prac opublikowanych w Polsce i zagranicą. W Klinice Optegra zajmuje się kwalifikacjami, kontrolami oraz zabiegami laserowej korekty wzroku.

więcej
aleksandra-wlaz

Dr n. med. Aleksandra Wlaź szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK1 w Lublinie. Przeprowadza operacje zaćmy oraz zabiegi laserowej korekcji wad wzroku, zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Dorobek naukowy Pani Doktor obejmuje ponad 40 publikacji w czasopismach anglojęzycznych.

więcej
Agnieszka Jamrozy - Witkowska Warszawa

Dr n. med. Agnieszka Jamrozy-Witkowska swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w ośrodkach naukowych w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Jest autorką licznych publikacji naukowych. W naszej Klinice leczy Pacjentów z chorobami siatkówki, jaskry oraz przeprowadza kwalifikacje i kontrole po operacjach laserowych oczu.

więcej
Anna Siemiątkowska Warszawa

Lek. med. Anna Siemiątkowska pracuje w Klinice Optegra od 2013 roku. Zajmuje się Pacjentami z problemami zaćmy i jaskry. Przeprowadza kwalifikacje do zabiegów wszczepienia soczewek fakijnych, refrakcyjnej wymiany soczewki oraz laserowej korekcji wzroku.

więcej
IMG_0026w

Lek. med. Anna Walczak stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych konferencjach naukowych i stażach. Kwalifikuje Pacjentów do zabiegów usunięcia zaćmy oraz laserowego usuwania wady wzroku, przeprowadza kontrole pooperacyjne.

więcej
Lek-Anna-Krystek-Sarnowska_

Lek. med. Anna Krystek-Sarnowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. W Klinice Optegra w Warszawie zajmuje się kwalifikacją do laserowej korekcji wzroku oraz kontroluje Pacjentów po zabiegach.

 

Koszt laserowej korekcji wzroku

Laserowa korekcja wzroku – cennik

Kwalifikacja do zabiegu usunięcia wady wzroku 399 zł
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku Lentivu® – dwoje oczu 11 290 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dwoje oczu 9 990 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dopłata ze względów medycznych 1 000 zł**
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK LBV – dwoje oczu 11 990 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku: LASIK / LASIK Wavefront / Epi-Lasik / SBK LASIK Metody wycofane – zastąpione metodami nowocześniejszymi: Lentivu® oraz Femtolasik
Laserowa korekcja wzroku EBK – dwoje oczu 8 900 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku LASEK / LASEK Wavefront / PRK – dwoje oczu 6 900 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku LASEK / LASEK Wavefront / PRK – jedno oko 3 900 zł Oblicz ratę
Kontrola po zabiegu – I bezpłatnie
Kontrola po zabiegu – II 250 zł
Kontrola po zabiegu – III 250 zł
Kontrola po zabiegu po 11 miesiącach i powyżej 250 zł
Badanie diagnostyczne do reoperacji 399 zł

** Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dopłata ze względów medycznych dotyczy przypadków:

  • Nadwzroczność powyżej sfery +2,50 dioptrii lub/i cylinder w nadwzroczności powyżej -1.50 dioptrii
  • Astygmatyzm mieszany – bez względu na wielkość wady
  • Krótkowzroczność powyżej sfery -6.00 lub/i cylinder w krótkowzroczności powyżej -3.00 dioptrii
System ratalny na dogodnych warunkach!
Gwarancja Lepszego Widzenia z Optegra już od 205,62 PLN /msc!*
* (Dotyczy oferty na zabieg laserowej korekcji wzroku w cenie 9 900 PLN; plan rat: 60 rat, RRSO: 9,41%, stopa oprocentowania stała: 8,81%)

Korekcja starczowzroczności – cennik

Kwalifikacja do laserowej korekcji starczowzroczności 399 zł
Laserowa korekcja starczowzroczności PRESBYOND® /Clearvu® – dwoje oczu 14 300 zł Oblicz ratę
Kontrola po zabiegu – I bezpłatnie
Kontrola po zabiegu – II 250 zł
Kontrola po zabiegu – III 250 zł
Kontrola po zabiegu po 11 miesiącach i powyżej 250 zł
Badanie diagnostyczne do reoperacji 399 zł

Laserowa korekcja wzroku – fakty i mity

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Nosisz okulary od wielu lat,…

Laserowa korekcja wzroku – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Nosisz okulary od wielu lat,…
więcej
Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Nosisz okulary od wielu lat,…Opinie o laserowej korekcji wzroku

więcej
Opinie Naszych Pacjentów

Opinie Naszych Pacjentów

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Nosisz okulary od wielu lat,…

Dodatkowe informacje

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Technologia laserowej korekcji wzroku jest obecna na rynku kilkadziesiąt lat. W...
więcej
Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Rozwój medycyny pozwala dziś stosunkowo bezpiecznie i trwale leczyć wady wzroku....
więcej
Soczewki fakijne

Soczewki fakijne

Współczesna medycyna i rozwijająca się technologia rewolucjonizują dostępne metody korekcji wad...
więcej
Gwarancja Lepszego Widzenia

Gwarancja Lepszego Widzenia

Nasz punkt widzenia Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku...
więcej
Laserowa Korekcja Wzroku

Laserowa Korekcja Wzroku

Oczy są oknem na świat. Bez ich doskonałego funkcjonowania wiele rodzajów...
więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® to najnowocześniejsza dostępna na rynku metoda laserowej korekcji wzroku, wykorzystująca odkrycie...
więcej
Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

W Optegra wierzymy, że wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest...
więcej
Korekcja astygmatyzmu

Korekcja astygmatyzmu

Czy wiesz, że z astygmatyzmem boryka się prawie połowa Brytyjczyków noszących...
więcej
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Serdecznie dziękuję – zabieg Lentivu® odmienił moje życie. Nie wierzyłam, że...
więcej
Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Przed rozpoczęciem terapii, związanej z laserową korekcją wzroku w Klinice Optegra...

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

X
Odbierz