Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Serdecznie dziękuję – zabieg Lentivu® odmienił moje życie. Nie wierzyłam, że pozbycie się okularów może być tak szybkie i proste. Gdybym mogła go porównać (poza nieuzasadnionym strachem)… powiedziałabym o wizycie u kosmetyczki. Niesamowite! 

Daria Milewicz, lat 29
Fakt

Metoda mikrosoczewkowej korekcji wzroku jest najmniej inwazyjnym sposobem leczenia. Efekt zabiegu jest przewidywalny i znany już po badaniu kwalifikującym. Lekarz zadecyduje o wykonaniu zabiegu tylko wtedy, gdy będzie miał pewność, że będzie on dla Pacjenta bezpieczny. Nasi specjaliści podejmują decyzje rozważnie, uwzględniając maksymalny efekt terapeutyczny. Laser, który jest stosowany podczas zabiegu, wyróżnia się wyjątkową precyzją i czułością. W sytuacji, gdy Pacjent odwróci na chwilę wzrok od sprzętu, urządzenie automatycznie się wyłączy.

Fakt

Zabiegi korekcji wzroku są jednymi z najbezpieczniejszych i najbardziej powszechnych zabiegów w okulistyce. Lekarz do zabiegu kwalifikuje tylko tych Pacjentów, u których można bez przeszkód dokonywać zmian w rogówce. Mikrosoczewkowa korekcja wzroku to zabieg wykonywany w Klinikach Optegra przy użyciu sprzętu najnowszej generacji. W naszych placówkach pracują najlepsi specjaliści w Polsce, dlatego Pacjenci mogą mieć pewność, że trafią w najlepsze ręce.

Fakt

Przy użyciu tej technologii wykonano już 250 000 zabiegów. Każdy z naszych lekarzy, podejmując decyzję o zabiegu, kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem Pacjenta i powodzeniem zabiegu, a w konsekwencji – zapewnieniem maksymalnych efektów terapeutycznych.

Fakt

Zabieg nie boli. Oczy są znieczulone specjalnymi kroplami, które mają natychmiastowe działanie. Może być jedynie odczuwalny niewielki ucisk na oku oraz delikatny dyskomfort, związany z przytrzymaniem powiek.

Lentivu

więcej
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® to najnowocześniejsza metoda dostępna na rynku, wykorzystująca odkrycie Noblistów i...
więcej
Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku

Twój dzień rozpoczyna się od szukania okularów? Chciałbyś to zmienić? Zapisz...
więcej
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi