Laserowa korekcja wzroku Łódź

Laserowa korekcja wzroku Łódź

więcej
Laserowa korekcja wzroku

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Zabieg Laserowej korekcji wzroku.

Dowiedz się więcej

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Wiele osób posiadających wadę wzroku rozpoczyna swój dzień od Spacer ulicą Piotrowską może być jeszcze piękniejszy i przyjemniejszy, jeśli nie będziesz potrzebować okularów by lepiej widzieć. Dzięki laserowej korekcji wzroku możesz wyraźnie dostrzec piękno kamienic i bez trudu przeczytać menu w restauracji, bez potrzeby zakładania okularów, czy soczewek kontaktowych. Zabieg operacji laserowej oczu pozwala na skorygowanie nawet wysokich wad nadwzroczności, krótkowzroczności i astygmatyzmu. W Klinice Optegra w Łodzi pozbędziesz się okularów do czytania nawet do 60 roku życia. Zapomnij o okularach i soczewkach kontaktowych. Poznaj nową lepszą jakość życia i zobacz całe piękno świata!

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Wybierając Klinikę Optegra w Łodzi, masz gwarancję 24 specjalistycznych badań diagnostycznych z wykorzystaniem sprzętu najnowszej generacji. Wysoko wykwalifikowani specjaliści i najlepsza technologia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo laserowej korekcji wzroku w Łodzi. Kwalifikacja do wybranej metody jest uzależniona m.in. od Twojej wady wzroku oraz medycznych uwarunkowań rogówki oka. Po wykonanym szeregu badań oraz przeprowadzonej rozmowie Lekarz okulista poinformuje Cię, do jakiej metody laserowej korekty wzroku w Łodzi się kwalifikujesz. Oczywiście podczas wyboru metody nasi specjaliści biorą pod uwagę tryb życia jaki prowadzisz, Twoje potrzeby i preferencje.  

Wizyta kwalifikacyjna jest niezwykle istotna, aby wybrać metodę, która będzie dla Ciebie idealna i spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz wyników badań Lekarz kwalifikujący będzie w stanie wykluczyć wszelkie możliwe przeciwwskazania. Pozwoli to na przeprowadzenie bezbolesnego i bezpiecznego zabiegu korekcji laserowej wzroku w Łodzi.

Podczas wizyty kwalifikacyjnej do operacji laserowej oczu w Łodzi o Twoje oczy zatroszczą się najlepsi Lekarze i Optometryści. Wieloletnie doświadczenie naszego Personelu i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawi, że już pierwszego dnia poczujesz się pewnie i bezpiecznie w łódzkiej Klinice Optegra.

Nasi Pacjenci to osoby w każdym wieku. Do zabiegu kwalifikuje się ponad 90% osób.  Indywidualne podejście cechujące Lekarzy w Klinice Optegra w Łodzi pozwala na dobranie najlepszej metody korekcji wzroku.

Metoda Lentivu® cechuje się najmniejszą inwazyjnością pośród zabiegów laserowej korekcji wzroku w Łodzi. Polecana jest osobom krótkowzrocznym oraz z astygmatyzmem. Dzięki innowacyjnej technologii nagrodzonej Nagrodą Nobla, w większości przypadków już następnego dnia możesz wrócić do codziennych aktywności.

Clearvu® to metoda korekcji starczowzroczności. Polecana szczególnie osobom, które ukończyły 38 rok życia. Metoda ta dostępna jest wyłącznie w Klinikach Optegra. Obejmuje cały proces terapeutyczny i diagnostyczny. Clearvu® to wizyta kwalifikacyjna, zabieg Presbyond oraz kompletna opieka pooperacyjna.

„Złoty standard” chirurgii refrakcyjnej to FemtoLASIK. Zapewnia doskonałe efekty i krótką rekonwalescencję. Zabieg metodą FemtoLASIK wykonywany jest za pomocą dwóch laserów: femtosekundowego oraz excimerowego firmy Zeiss.

Podczas wizyty kwalifikacyjnej zapuszczone zostaną Ci krople rozszerzające źrenice. Spowodują rozmycie obrazu, dlatego nie zalecamy prowadzenia pojazdów przez ok. 3-4 godziny.

Laserowa korekcja wzroku – przygotowanie

Po wizycie kwalifikacyjnej otrzymasz w recepcji Kliniki Optegra zalecenia, jak należy przygotować się do zabiegu. W razie dodatkowych pytań, zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, chętnie Ci pomożemy.

Dzień przed zabiegiem oczyść dokładnie skórę wokół oczu, usuwając makijaż. Warto pamiętać o okularach przeciwsłonecznych z filtrem UV, są niezbędne po zabiegu. W dniu laserowej korekty wzroku zrezygnuj z kremu, makijażu oraz perfum. Zjedz delikatny posiłek, aby nie czuć głodu. Pamiętaj jednak, aby zrezygnować z kawy i napojów zawierających kofeinę.

Poproś bliską osobę, aby odebrała Cię z Kliniki po zakończonym zabiegu, ponieważ w tym dniu możesz odczuwać lekkie szczypanie i pieczenie oczu oraz światłowstręt.

Opis zabiegu laserowej korekcji wzroku

Po przybyciu do Kliniki Optegra w Łodzi w dniu zabiegu należy zgłosić się w recepcji Kliniki Optegra. Następnie zostaniesz poproszony przez Optometrystę, który powtórzy badanie ostrości wzroku. Chirurg wykona badanie w lampie szczelinowej po wcześniejszym zapoznaniu się z Twoją dokumentacją medyczną.

Po badaniach nasi Specjaliści przygotują Cię do operacji laserowej wzroku. Otrzymasz strój, który jest niezbędny na bloku operacyjnym, a Pielęgniarka zapuści Ci krople znieczulające, mające natychmiastowe działanie.

Podczas wykonywania zabiegu na jednym oku, Lekarz zasłoni Ci drugie oko. Chirurg na bieżąco będzie Cię informować o przebiegu korekcji wzroku. Dzięki temu będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas zabiegu laserowej korekcji wzroku w Łodzi.

W momencie, gdy Lekarz zakończy zabieg laserowego usuwania wady wzroku w Łodzi , skieruje Cię do sali wypoczynkowej, która pozwoli Ci się zrelaksować. Po chwili zostaną przeprowadzone powtórne badania w lampie szczelinowej. Dzięki temu Lekarz ma pewność, że bezpiecznie opuszczasz blok operacyjny. Przed wyjściem do domu, otrzymasz od Chirurga kartę wypisową wykonanego zabiegu korekcji wzroku, receptę oraz zwolnienie lekarskie.

krakow-ico-4

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Laserowa korekcja wzroku – rekonwalescencja

Po zabiegach Lentivu®, Clearvu® oraz FemtoLASIK stabilizacja widzenia trwa zazwyczaj do kilku dni. Dzięki temu powrót do codziennych aktywności jest możliwy w bardzo krótkim czasie. Należy jednak pamiętać, że światło z ekranu komputera może być dla oczu męczące. Zaleca się robienie przerw w pracy przy komputerze oraz odpowiednie oświetlenie miejsca pracy i nawilżanie oczu.

Całkowitą stabilizację wzroku uzyskuje się w ciągu jednego do kilku miesięcy. W tym czasie należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza, stosować odpowiednie leki oraz kontrolować efekty po zabiegu.

krakow-ico-5

Clearvu®
Korekcja wzroku „po czterdziestce”.

Laserowa korekcja wzroku – lekarze

Optegra jest międzynarodową siecią nowoczesnych Klinik Okulistycznych. Kierując się wiedzą, doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem, przeprowadziliśmy ponad 250 tysięcy zabiegów laserowej korekcji wzroku. W Klinice Optegra w Łodzi pracują najlepsi specjaliści, pełni pasji, empatii i zaangażowania w codzienną pracę. Swoje doświadczenie zdobywali na międzynarodowych konferencjach, szkoleniach i sympozjach naukowych.

Do grona lekarzy zajmujących się laserową korekcją wzroku w Klinice Optegra w Łodzi należą m.in.:

więcej
Pilas-Pomykalska2

dr n. med. Magdalena Pilas-Pomykalska, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Na co dzień w swojej pracy pomaga m.in. osobom z problemami zaćmy, jaskry, korekcji wzroku. W Klinice Optegra wykonuje zabiegi laserowej korekcji wzroku w Łodzi oraz przeprowadza wizyty kontrolne. Kocha wędrówki górskie i W czasie pobytu nad morzem żegluje oraz uprawia windsurfing.

więcej
Grzegorz-Nawrot

lek. med. Grzegorz Nawrot, przeprowadza kwalifikacje oraz wykonuje zabiegi laserowej korekcji wzroku metodami Lentivu®, Clearvu®, FemtoLASIK.. Swoje cenne doświadczenie zdobywał na licznych konferencjach i sympozjach naukowych m.in. w Paryżu, Londynie, Amsterdamie i Genewie.

więcej
dr Katarzyna Kaszuba-Bartkowiak fartuch

dr n. med. Katarzyna Kaszuba-Bartkowiak, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i ESCRS. W Klinice Optegra w Łodzi zajmuje się kwalifikacją do zabiegów laserowej korekty wzroku oraz kontrolami po wykonanych operacjach oczu.Koszt laserowej korekcji wzroku

Laserowa korekcja wzroku – cennik

Kwalifikacja do zabiegu usunięcia wady wzroku 399 zł
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku Lentivu® – dwoje oczu 11 290 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dwoje oczu 9 990 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dopłata ze względów medycznych 1 000 zł**
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK LBV – dwoje oczu 11 990 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku: LASIK / LASIK Wavefront / Epi-Lasik / SBK LASIK Metody wycofane – zastąpione metodami nowocześniejszymi: Lentivu® oraz Femtolasik
Laserowa korekcja wzroku LASEK / LASEK Wavefront / PRK – dwoje oczu 6 900 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku LASEK / LASEK Wavefront / PRK – jedno oko 3 900 zł Oblicz ratę
Kontrola po zabiegu – I bezpłatnie
Kontrola po zabiegu – II 250 zł
Kontrola po zabiegu – III 250 zł
Kontrola po zabiegu po 11 miesiącach i powyżej 250 zł
Badanie diagnostyczne do reoperacji 399 zł

** Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dopłata ze względów medycznych dotyczy przypadków:

  • Nadwzroczność powyżej sfery +2,50 dioptrii lub/i cylinder w nadwzroczności powyżej -1.50 dioptrii
  • Astygmatyzm mieszany – bez względu na wielkość wady
  • Krótkowzroczność powyżej sfery -6.00 lub/i cylinder w krótkowzroczności powyżej -3.00 dioptrii
System ratalny na dogodnych warunkach!
Gwarancja Lepszego Widzenia z Optegra już od 205,62 PLN /msc!*
* (Dotyczy oferty na zabieg laserowej korekcji wzroku w cenie 9 900 PLN; plan rat: 60 rat, RRSO: 9,41%, stopa oprocentowania stała: 8,81%)

Korekcja starczowzroczności – cennik

Kwalifikacja do korekcji starczowzroczności 399 zł
Laserowa korekcja starczowzroczności PRESBYOND® /Clearvu® – dwoje oczu 14 300 zł Oblicz ratę
Kontrola po zabiegu – I bezpłatnie
Kontrola po zabiegu – II 250 zł
Kontrola po zabiegu – III 250 zł
Kontrola po zabiegu po 11 miesiącach i powyżej 250 zł
Badanie diagnostyczne do reoperacji 399 zł

Laserowa korekcja wzroku – fakty i mity

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Wiele osób posiadających wadę wzroku…

Laserowa korekcja wzroku – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Wiele osób posiadających wadę wzroku…
więcej
Laserowa korekcja wzroku Łódź

Laserowa korekcja wzroku Łódź

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Wiele osób posiadających wadę wzroku…Opinie o laserowej korekcji wzroku

więcej
Opinie Naszych Pacjentów

Opinie Naszych Pacjentów

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Wiele osób posiadających wadę wzroku…

Dodatkowe informacje

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Technologia laserowej korekcji wzroku jest obecna na rynku kilkadziesiąt lat. W...
więcej
Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Rozwój medycyny pozwala dziś stosunkowo bezpiecznie i trwale leczyć wady wzroku....
więcej
Soczewki fakijne

Soczewki fakijne

Współczesna medycyna i rozwijająca się technologia rewolucjonizują dostępne metody korekcji wad...
więcej
Gwarancja Lepszego Widzenia

Gwarancja Lepszego Widzenia

Nasz punkt widzenia Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku...
więcej
Laserowa Korekcja Wzroku

Laserowa Korekcja Wzroku

Oczy są oknem na świat. Bez ich doskonałego funkcjonowania wiele rodzajów...
więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® to najnowocześniejsza dostępna na rynku metoda laserowej korekcji wzroku, wykorzystująca odkrycie...
więcej
Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

W Optegra wierzymy, że wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest...
więcej
Korekcja astygmatyzmu

Korekcja astygmatyzmu

Czy wiesz, że z astygmatyzmem boryka się prawie połowa Brytyjczyków noszących...
więcej
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Serdecznie dziękuję – zabieg Lentivu® odmienił moje życie. Nie wierzyłam, że...
więcej
Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Przed rozpoczęciem terapii, związanej z laserową korekcją wzroku w Klinice Optegra...

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00