dr n. med. Marcin Smorawski

SPECJALISTA W DZIEDZINIE OKULISTYKI

umów wizytę

Wróc do zespołu:


ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG MEDYCZNYCH

  • Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku
  • Zabiegi Laserowej Korekcji Starczowzroczności
  • Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku
  • Kwalifikacje do operacji stożka rogówki
  • Operacje stożka rogówki
  • Kontrole po zabiegach 

INFORMACJE

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z zakresu okulistyki ukończył w Klinicznym Oddziale Okulistycznym CMKP w Warszawie.  

Od 2009 roku zajmuję się chirurgią refrakcyjną, zabiegami na przednim odcinku oka, w tym diagnostyką i leczeniem operacyjnym stożka rogówki. Doświadczenie w tym zakresie zdobywał w renomowanych placówkach medycznych w Wielkiej Brytanii. W 2009 roku zakończył kształcenie specjalizacyjne, uzyskując jednocześnie wpis do rejestru specjalistów Wielkiej Brytanii (CESR). 

W Optegra wykonuje zabiegi laserowej korekcji wzroku metodami Lentivu, femtoLASIK, LASIK, LASEK, CROSS LINKING. Zajmuję się również leczeniem presbiopii (starczowzroczności) za pomocą laserowej korekcji metodą Clearvu® u Pacjentów po 38 r.ż. 

Współpracuje z kliniką chirurgii okulistycznej Optimax w Londynie, w charakterze Fellow in Refractive Surgery, a następnie Consultant Surgeon. 

Jego pasją są podróże do odległych krajów. Azja i Afryka to części świata, które fascynują go najbardziej. 

Chęć poznawania nowych regionów łączył ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Pracował m.in. w charakterze lekarza wolontariusza w amerykańskim szpitalu misyjnym w Kenii oraz w Tanzanii.