lek. med. Karolina Ciszewska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Konsultacje okulistyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki odbyłam w Klinice Okulistyki w Lublinie.

W codziennej praktyce lekarskiej w Klinice Okulistycznej Optegra zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób zarówno przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, dzięki czemu systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe. W ramach pracy doktorskiej prowadzę treningi fiksacji z wykorzystaniem mikroperymetrii u Pacjentów z zaawansowanym AMD.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych.

Pracuję jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego w Lublinie, a także w Poradni Okulistycznej CM Luxmed.

W gabinecie każdy Pacjent może liczyć na mą życzliwość i uśmiech, a przede wszystkim na profesjonalne, indywidualne i pełne zaangażowania podejście w proces diagnostyczny i leczniczy.