lek. med. FEBO Jagoda Miszczyk

LEKARZ OKULISTA

Specjalizacje:

Konsultacje okulistyczne/ Kwalifikacje do zabiegów okuloplastycznych/ Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Lek.med FEBO Jagoda Miszczyk ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

Od wielu lat współpracuje z Okulistycznym Oddziałem Klinicznym 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała również za granicą, między innymi w  Jules Stein Eye Institute UCLA w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych, na Uniwersytecie Medycznym w Graz w Austrii oraz w Moorfields Eye Hospital w Londynie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i European Society of Cataract and Refractive Surgery.

Regularnie podnosi kwalifikacje i zdobywa kolejne umiejętności w ramach krajowych i międzynarodowych konferencji, sympozjów i szkoleń doskonalących.

Chętnie łączy pasje podróżowania z możliwością rozwoju zawodowego. Podejmuje wyzwania diagnostyczno – terapeutyczne w zakresie leczenia chorób przedniego i tylnego odcinka oka. Interesuje się chirurgią okuloplastyczną.

W trakcie wizyt szczególną uwagę zwraca na relację z Pacjentem. W przystępny i zrozumiały sposób prowadzi zarówno proces diagnostyki jaki i leczenia.

Kraków