lek. med. FEBO Jagoda Miszczyk

LEKARZ OKULISTA

Specjalizacje:

Konsultacje okulistyczne / Kwalifikacje do zabiegów okuloplastycznych / Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Kwalifikacje do operacji usunięcia zaćmy / Kwalifikacje do zabiegów refrakcyjnej wymiany soczewki

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Od wielu lat współpracuję z Okulistycznym Oddziałem Klinicznym 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam również za granicą, między innymi w Jules Stein Eye Institute UCLA w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych, na Uniwersytecie Medycznym w Graz w Austrii oraz w Moorfields Eye Hospital w Londynie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i European Society of Cataract and Refractive Surgery.

Regularnie podnoszę kwalifikacje i zdobywam kolejne umiejętności w ramach krajowych i międzynarodowych konferencji, sympozjów i szkoleń doskonalących.

Chętnie łączę pasję podróżowania z możliwością rozwoju zawodowego. Podejmuję wyzwania diagnostyczno – terapeutyczne w zakresie leczenia chorób przedniego i tylnego odcinka oka. Interesuję się chirurgią okuloplastyczną.

W trakcie wizyt szczególną uwagę zwracam na relację z Pacjentem. W przystępny i zrozumiały sposób prowadzę zarówno proces diagnostyki, jaki i leczenia.

Kraków