lek. med. FEBO Adela Justyńska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Diagnostyka i kwalifikacje do zabiegów chorób siatkówki / Iniekcje wewnątrzgałkowe / Laseroteriapia siatkówki / Konsultacje okulistyczne / Kwalifikacje do operacji usunięcia zaćmy

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W 2014 roku uzyskałam stopień specjalisty chorób oczu w Polsce oraz dodatkowo tytuł Fellow of the European Board of Ophthalmology uznawany w krajach Europy.

Od 2007 roku zajmuję się praktyczną opieką nad Pacjentami, pracując m.in. w Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Oddział w Krakowie oraz w Poradni Chorób Siatkówki, Poradni Laserowej i Poradni Cukrzycowej Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego jako Starszy Asystent.

Swoje umiejętności i wiedzę doskonalę odbywając staże w doskonałych krajowych ośrodkach oraz w najlepszych europejskich klinikach m.in. w Moorfields Eye Hospital, w Londynie w Wielkiej Brytanii; Hanusch Krankenhaus w Wiedniu, w Austrii; VISSUM Instituto Oftalmológico de Alicante w Hiszpanii.

Ponadto regularnie podnoszę kwalifikacje podczas kursów i kongresów okulistycznych w Polsce i za granicą (USA, Wielka Brytania, Austria, Francja, Hiszpania, Singapur).

Regularne wyjazdy na szkolenia łączę ze swoją największą przyjemnością czyli podróżami. W czasie wolnym ciągle jestem w drodze. Zwiedzam, poznaję inne kultury, nawiązuję kontakty, podziwiam świat.

Kraków