lek. med. Anna Maroszyńska-Wojnowska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Kwalifikacje do operacji usunięcia zaćmy/ Kontrole po zabiegach/ Konsultacje okulistyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie 1986. Posiadam dwa stopnie specjalizacji w zakresie okulistyki. Przez 20 lat pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie-Witkowicach.

Od 2003 roku pracuję w Klinice Optegra.

W Klinice zajmuję się kwalifikacją Pacjentów do operacji zaćmy i chirurgii refrakcyjnej. Diagnozuję schorzenia siatkówki, wykonuję drobne operacje plastyczne powiek, gradówki, guzków i innych podobnych.

Posiadam certyfikat uprawniający do podawania injekcji doszklistkowych, wykonywania USG gałki ocznej i wykonywania angiografii fluoresceinowej,

Uczestniczyłam w ECRS oraz w zjazdach i sympozjach okulistycznych Polskiego Towarzystwa Okulistycznego co potwierdzają liczne certyfikaty.

Bardzo lubię podróże dalekie i bliskie, wycieczki i spacery w górach, jazdę na rowerze i kontakt z naturą. Kocham zwierzęta. Jestem miłośniczką psów, a szczególnie mojego ulubieńca, z którym chodzę na spacery.
Dużo czytam. Lubię dobre książki, film, teatr. Uwielbiam gotować
i spotykać się z przyjaciółmi.

Kraków