dr n. med. Edyta Sacha

SPECJALISTA OKULISTYKI, KIEROWNIK MEDYCZNY OPTEGRA KRAKÓW

Specjalizacje:

Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku / Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Operacje usunięcia zaćmy / Kwalifikacje do operacji usunięcia zaćmy / Kontrole po zabiegach / Konsultacje okulistyczne / Laseroterapia siatkówki / Irydotomia / Kapsulotomia Laserem YAG

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Specjalistka okulistyki, mikrochirurg, Kierownik Medyczny Kliniki Optegra w Krakowie, w której pracuje od 8 lat. W trakcie mojej 20-letniej praktyki lekarskiej wyspecjalizuję się w mikrosoczewkowej i laserowej korekcji wad wzroku, usuwaniu zaćmy oraz laseroterapii siatkówki.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę, uczestniczę w szkoleniach oraz konferencjach naukowych poświęconych chirurgii oka. Jestem autorytetem dla specjalistów okulistyki w zakresie laserowej chirurgii refrakcyjnej rogówki.

W Klinice Okulistycznej Optegra (dawniej Lexum) w Krakowie zajmuję się głównie diagnostyką, kwalifikacją pacjentów do operacji, wykonuję zabiegi Lentivu®, Clearvu®, FemtoLASIK, a także kontroluję wyniki i efekty pooperacyjne. Prowadzą pełną diagnostykę chorób oczu i kwalifikacje do zabiegów okulistycznych.

Wolne chwile spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam podróże, a moim ulubionym miejscem odpoczynku jest Półwysep Helski.

Kraków