Laserowa korekcja wzroku Katowice

Laserowa korekcja wzroku Katowice

więcej
Laserowa korekcja wzroku

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Zabieg Laserowej korekcji wzroku.

Dowiedz się więcej

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Pobyt w wesołym miasteczku lub w parku trampolin to Twoje marzenie? Niestety wciąż niezrealizowane bo wiesz, że nosząc okulary nie będziesz się dobrze bawić? Chcesz w końcu poczuć się komfortowo jeżdżąc na rolkach w katowickim parku, ale przeszkadzają Ci okulary? Mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! Zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną do laserowej korekcji wzroku w Katowicach. Odzyskaj idealną jakość widzenia bez konieczności ciągłego sięgania po okulary i soczewki kontaktowe. W Klinice Optegra w Łodzi wysoko wykwalifikowani Lekarze z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu, przywrócą Ci komfort naturalnie ostrego widzenia.

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Przychodząc na wizytę kwalifikacyjną do laserowej korekcji oczu w Katowicach w Klinice Optegra, masz gwarancję wykonania aż 24 badań diagnostycznych. Są one niezbędne w dobraniu idealnej dla Ciebie metody laserowej korekty wzroku, która będzie w pełni bezpieczna i efektywna. Wykonują je najlepsi specjaliści z dziedziny okulistyki i refrakcji, którzy swojej wieloletnie doświadczenie zdobywali na licznych stażach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Sprzęt jakim dysponujemy w naszych Klinikach oparty jest na najwyższej technologii, zapewniającej wykonanie badań na światowym poziomie. Dzięki wizycie kwalifikacyjnej w Klinice Optegra w Katowicach jesteś pewien, że metoda, do której się kwalifikujesz jest dla Ciebie najlepsza.

Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu korekcji laserowej wzroku w Katowicach trwa ok. 1,5 godziny. W tym czasie wykwalifikowany zespół Lekarzy i Optometrystów oprócz wykonania szeregu specjalistycznych badań, przeprowadzi z Tobą wywiad i zada kilka ważnych pytań. Na tej podstawie Lekarz kwalifikujący będzie mógł wykluczyć wszystkie przeciwwskazania i dobrać metodę korekcji wzroku pozwalającą w bezpieczny sposób przywrócić Ci idealną ostrość widzenia. W ofercie Kliniki Optegra mamy największy wybór metod laserowej korekcji wzroku.

Metoda Lentivu® jest najmniej inwazyjnym sposobem laserowego usunięcia wady wzroku w Katowicach. Zapewnia bardzo szybki powrót do codziennych aktywności. Dostępna jest wyłącznie w Klinikach Optegra w Polsce i obejmuje zarówno proces diagnostyczny, jak i terapeutyczny. Technologia stosowana podczas zabiegu Lentivu® została nagrodzona Nagrodą Nobla.

Metoda Clearvu® pomoże Ci pozbyć się okularów (nawet do czytania!) po 38 roku życia. Jest to najmniej inwazyjna metoda laserowego usuwania presbiopii (inaczej mówiąc- starczowzroczności). Metoda Clearvu® jest wykonywana tylko w Klinikach Optegra. W jej zakres wchodzi wizyta kwalifikacyjna, zabieg Clearvu® oraz całościowa opieka pooperacyjna.

Zabieg metodą FemtoLASIK na świecie określaną mianem „złotego standardu” chirurgii refrakcyjnej, gwarantuje krótką rekonwalescencję i znakomite efekty. Metoda FemtoLASIK pozwala na korektę nawet wysokich wad.

Metody Lentivu,® Clearvu® i FemtoLASIK są bezbolesne i pozwalają w bardzo krótkim czasie wrócić do codziennych przyjemności.

Laserowa korekcja wzroku – przygotowanie

Chcąc odpowiednio przygotować się do zabiegu korekcji laserowej oczu w Katowicach, zjedz delikatny posiłek, aby nie odczuwać głodu. Zrezygnuj jednocześnie z picia kawy i innych napojów zawierających w składzie kofeinę. Podczas zabiegu w Klinice Optegra w Katowicach spędzisz ok. 2-3 godziny. Ubierz się wygodnie tak, aby ubranie nie krępowało Twoich ruchów. Pomoże Ci to poczuć się swobodnie i komfortowo. Weź ze sobą okulary chroniące przed słońcem z filtrem UV, które są niezbędne po wyjściu z Kliniki. W tym dniu nie zaleca się nakładać na twarz kosmetyków oraz używać perfum.

W dniu zabiegu prowadzenie pojazdów będzie niemożliwe, dlatego poproś bliską osobę, żeby odebrała Cię po ukończonym zabiegu korekcji wzroku.

krakow-ico-4

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Opis zabiegu laserowej korekcji wzroku

Badanie w lampie szczelinowej oraz badania ostrości wzroku, które były przeprowadzone podczas wizyty kwalifikacyjnej do operacji laserowej oczu w Katowicach są ponownie wykonywane w dniu zabiegu.

Na bloku operacyjnym zespół doświadczonych specjalistów przygotuje Cię do zabiegu laserowej korekty wzroku. Otrzymasz fartuch, czepek, ochraniacze na buty oraz maseczkę – strój obowiązkowy podczas pobytu na bloku operacyjnym. Po założeniu specjalistycznego ubrania Pielęgniarka zapuści Ci krople znieczulające. Działają one niemalże natychmiast.

U wielu ludzi istnieje przekonanie, że laserowa korekta wzroku jest operacją bardzo czasochłonną. Nic bardziej mylnego. Operacja laserowa oczu trwa zaledwie 15-30 min. W tym czasie laser działa tylko przez kilkadziesiąt sekund.

Nasi Specjaliści przez cały czas dbają o Twoje samopoczucie. Dzięki kompleksowej opiece, którą zostaniesz otoczony w naszej Klinice, poczujesz się bezpiecznie i całkowicie zapomnisz o stresie. Dlatego, gdy podczas zabiegu jednego oka Twoje drugie oko zostanie zasłonięte, Lekarz przez cały czas będzie Cię informować o przebiegu zabiegu korekcji wzroku.

Gdy zabieg korekcji laserowej wzroku w Katowicach dobiegnie końca, Specjalista obecny podczas operacji zaprowadzi Cię do sali wypoczynkowej. Po krótkim odpoczynku Chirurg jeszcze raz obejrzy Twoje oczy w lampie szczelinowej, by zyskać pewność, że możesz bezpiecznie wrócić do domu. Po operacji laserowej oczu w Katowicach dostaniesz kartę wypisową, receptę na krople do oczu oraz jeżeli będziesz potrzebować – zwolnienie lekarskie. 

krakow-ico-5

Clearvu®
Korekcja wzroku „po czterdziestce”.

Laserowa korekcja wzroku – rekonwalescencja

Sprzęt najlepszej jakości dostępny w Klinice Optegra w Katowicach pozwala na szybki powrót do codziennych zajęć po laserowej korekcji wzroku. Po wykonaniu zabiegu metodą Lentivu®, Clearvu® i FemtoLASIK, Twoje widzenie ustabilizuje się w ciągu jednego do kilku dni a ostrość wzroku będzie bardzo dobra już następnego dnia. Należy jednak pamiętać, że niebieskie światło pochodzące z ekranu komputera, czy tabletu powoduje zmęczenie oczu. Dlatego przez pierwsze dni, zalecamy robienie regularnych przerw podczas pracy i odpowiednie nawilżanie oczu kroplami.

Pełną stabilizację wzroku uzyskasz w czasie od jednego do kilku tygodni. Podczas rekonwalescencji pamiętaj o wyznaczonych kontrolach, stosowaniu zaleconych leków i bezwzględnym przestrzeganiu zaleceń Lekarza.

lublin-ico-1

Najlepszy sprzęt wykorzystywany do zabiegów laserowej korekcji wzorku.

Laserowa korekcja wzroku – lekarze

Optegra to międzynarodowa sieć specjalistycznych klinik okulistycznych, działająca od ponad 25 lat w Wielkiej Brytanii, Czechach i Polsce. Posiadając ogromne doświadczenie i zatrudniając najlepszych specjalistów z dziedziny okulistyki, jesteśmy w stanie pomóc Naszym Pacjentom i zaproponować metodę korekcji wzroku dla każdego.  Klinika Optegra w Katowicach to miejsce, w którym kompleksowo zaopiekują się Tobą wysoko wykwalifikowani Lekarze, pełni empatii, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta. Badania wykonujemy na najwyższej klasy, unikatowym sprzęcie diagnostycznym, wykorzystując innowacyjną i zaawansowaną technologię. Wyposażenie Kliniki Optegra w Katowicach w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami  Specjalistów, gwarantują najlepszą opiekę okulistyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

więcej
djaniszewskabil

Dr n. med. Dominika Janiszewska-Bil. Ukończyła elitarny kurs chirurgii refrakcyjnej pod auspicjami Moorfields Eye Hospital w Londynie. Brała aktywny udział w licznych kursach prowadzonych w najlepszych ośrodkach w Polsce i za granicą m.in. uczestniczyła w kursie chirurgii refrakcyjnej z zastosowaniem lasera femtosekundowego oraz excymerowego w Monachium. W Klinice Optegra zajmuje się kwalifikacjami, kontrolami i zabiegami laserowej korekcji wzroku. Doktor Dominika w wolnym czasie dużo podróżuje. Jest miłośniczką polskich plaż i natury.

więcej
Magdalena Kijonka2

Lek. med. Magdalena Kijonka w Optegra przeprowadza wizyty kwalifikacyjne do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz kontrole pooperacyjne. Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu jaskry, zaćmy, AMD oraz innych schorzeń siatkówki.

więcej
osuch2

Lek. Mateusz Osuch to specjalista z katowickiej Kliniki Optegra, zajmujący się kwalifikacjami i kontrolami do zabiegów laserowej korekcji wzroku. Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez regularny udział w konferencjach, kursach i stażach. Jest autorem wielu naukowych prac z dziedziny okulistyki opublikowanych w czasopismach międzynarodowych.

więcej
lekarz_ikona_2_woman

Lek. med. Ewelina Kowalczyk w Optegra konsultuje dorosłych pacjentów oraz przeprowadza kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku. Jej zainteresowania badawcze skupiają się wokół schorzeń rogówki. Jest autorką wielu prac naukowych, publikuje również w czasopismach międzynarodowych.Koszt laserowej korekcji wzroku

Laserowa korekcja wzroku – cennik

Szybka kwalifikacja z ekspertem Jest to badanie dla pacjentów w każdym wieku, którzy rozważają zabieg korekcji wady wzroku. Badanie pozwoli wstępnie ocenić, czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu. Nie wymaga ono wcześniejszego zdejmowania soczewek kontaktowych. Podczas badania nie są również rozszerzane źrenice, co pozwala Pacjentowi kontynuować np. pracę przy komputerze oraz samodzielny powrót do domu pojazdem mechanicznym 99 zł
Kwalifikacja do zabiegu usunięcia wady wzroku 399 zł
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku Lentivu® – dwoje oczu 11 290 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dwoje oczu 9 990 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dopłata ze względów medycznych 1 000 zł**
Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK LBV – dwoje oczu 11 990 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku: LASIK / LASIK Wavefront / Epi-Lasik / SBK LASIK Metody wycofane – zastąpione metodami nowocześniejszymi: Lentivu® oraz Femtolasik
Laserowa korekcja wzroku EBK – dwoje oczu 8 900 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku LASEK / LASEK Wavefront / PRK – dwoje oczu 6 900 zł Oblicz ratę
Laserowa korekcja wzroku LASEK / LASEK Wavefront / PRK – jedno oko 3 900 zł Oblicz ratę
Kontrola po zabiegu – I bezpłatnie
Kontrola po zabiegu – II 250 zł
Kontrola po zabiegu – III 250 zł
Kontrola po zabiegu po 11 miesiącach i powyżej 250 zł
Badanie diagnostyczne do reoperacji 399 zł

** Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK – dopłata ze względów medycznych dotyczy przypadków:

  • Nadwzroczność powyżej sfery +2,50 dioptrii lub/i cylinder w nadwzroczności powyżej -1.50 dioptrii
  • Astygmatyzm mieszany – bez względu na wielkość wady
  • Krótkowzroczność powyżej sfery -6.00 lub/i cylinder w krótkowzroczności powyżej -3.00 dioptrii
System ratalny na dogodnych warunkach!
Gwarancja Lepszego Widzenia z Optegra już od 205,62 PLN /msc!*
* (Dotyczy oferty na zabieg laserowej korekcji wzroku w cenie 9 900 PLN; plan rat: 60 rat, RRSO: 9,41%, stopa oprocentowania stała: 8,81%)

Korekcja starczowzroczności – cennik

Szybka kwalifikacja z ekspertem Jest to badanie dla pacjentów w każdym wieku, którzy rozważają zabieg korekcji wady wzroku. Badanie pozwoli wstępnie ocenić, czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu. Nie wymaga ono wcześniejszego zdejmowania soczewek kontaktowych. Podczas badania nie są również rozszerzane źrenice, co pozwala Pacjentowi kontynuować np. pracę przy komputerze oraz samodzielny powrót do domu pojazdem mechanicznym 99 zł
Kwalifikacja do laserowej korekcji starczowzroczności 399 zł
Laserowa korekcja starczowzroczności PRESBYOND® /Clearvu® – dwoje oczu 14 300 zł Oblicz ratę
Kontrola po zabiegu – I bezpłatnie
Kontrola po zabiegu – II 250 zł
Kontrola po zabiegu – III 250 zł
Kontrola po zabiegu po 11 miesiącach i powyżej 250 zł
Badanie diagnostyczne do reoperacji 399 zł

Laserowa korekcja wzroku – fakty i mity

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Pobyt w wesołym miasteczku lub…

Laserowa korekcja wzroku – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Pobyt w wesołym miasteczku lub…
więcej
Laserowa korekcja wzroku Katowice

Laserowa korekcja wzroku Katowice

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Pobyt w wesołym miasteczku lub…Opinie o laserowej korekcji wzroku

więcej
Opinie Naszych Pacjentów

Opinie Naszych Pacjentów

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Pobyt w wesołym miasteczku lub…

Dodatkowe informacje

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Technologia laserowej korekcji wzroku jest obecna na rynku kilkadziesiąt lat. W...
więcej
Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Rozwój medycyny pozwala dziś stosunkowo bezpiecznie i trwale leczyć wady wzroku....
więcej
Soczewki fakijne

Soczewki fakijne

Współczesna medycyna i rozwijająca się technologia rewolucjonizują dostępne metody korekcji wad...
więcej
Gwarancja Lepszego Widzenia

Gwarancja Lepszego Widzenia

Nasz punkt widzenia Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku...
więcej
Laserowa Korekcja Wzroku

Laserowa Korekcja Wzroku

Oczy są oknem na świat. Bez ich doskonałego funkcjonowania wiele rodzajów...
więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® to najnowocześniejsza dostępna na rynku metoda laserowej korekcji wzroku, wykorzystująca odkrycie...
więcej
Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

W Optegra wierzymy, że wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest...
więcej
Korekcja astygmatyzmu

Korekcja astygmatyzmu

Czy wiesz, że z astygmatyzmem boryka się prawie połowa Brytyjczyków noszących...
więcej
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Serdecznie dziękuję – zabieg Lentivu® odmienił moje życie. Nie wierzyłam, że...
więcej
Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Przed rozpoczęciem terapii, związanej z laserową korekcją wzroku w Klinice Optegra...

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00