dr n. med. Dominika Janiszewska-Bil

SPECJALISTA OKULISTYKI, KIEROWNIK MEDYCZNY OPTEGRA KATOWICE

Specjalizacje:

Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku / Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Kontrole po zabiegach / Konsultacje okulistyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Specjalistka okulistyki, mikrochirurg, Kierownik Medyczny Kliniki Optegra w Katowicach, z którą związana jest od 2017 roku. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała w ośrodkach medycznych na Tajwanie, w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Jest absolwentką elitarnego kursu z chirurgii refrakcyjnej, organizowanego przez Moorfields Eye Hospital w Londynie oraz szkolenia z chirurgii refrakcyjnej z zastosowaniem lasera femtosekundowego oraz excymerowego w Monachium. 

W codziennej praktyce lekarskiej przeprowadza kwalifikacje i zabiegi laserowej korekcji wzroku, zajmuje się chirurgią i transplantologią rogówki oraz chirurgią zaćmy.

Wielokrotnie była prelegentką na konferencjach z zakresu chirurgii rogówkowej i zasiadała w loży ekspertów na sympozjach naukowych.

Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Amerykańskiej Akademii Okulistycznej, Azjatyckiego oraz Włoskiego Towarzystwa Rogówkowego oraz Boston Keratoprosthesis Study Group. Przez wiele lat pracowała w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii „Homograft” w Zabrzu.

W Klinikach Optegra zajmuję się laserową korekcją wzroku, wykonuje kwalifikacje, kontrole oraz zabiegi PRK, EBK, FemtoLasik i Lentivu.

Katowice

dr n. med. Dominika Janiszewska-Bil umów wizytę

dr n. med. Dominika Janiszewska-Bil

SPECJALISTA OKULISTYKI, KIEROWNIK MEDYCZNY OPTEGRA KATOWICE

lek. med. Magdalena Kijonka umów wizytę

lek. med. Magdalena Kijonka

SPECJALISTA OKULISTYKI

lek. Mateusz Osuch umów wizytę

lek. Mateusz Osuch

Specjalista okulistyki

lek. med. Ewelina Kowalczyk umów wizytę

lek. med. Ewelina Kowalczyk

SPECJALISTA OKULISTYKI