dr n. med. Katarzyna Kaszuba-Bartkowiak

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Kwalifikacje Laserowej Korekcji Starczowzroczności / Kontrole po zabiegach / Konsultacje okulistyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. W 2005 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych, a rok później – tytuł specjalisty chorób oczu. Staż specjalizacyjny odbyłam w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzrokowej pod kierunkiem prof. Romana Gosia. W latach 2000-2018 zawodowo byłam związana ze szpitalem SK-WAM, a następnie CSK im. WAM w Łodzi. W ramach doskonalenia odbyłam staż w Ospedale Maggiore w Bolonii pod kierunkiem prof. G.Tassinari. Systematycznie biorę udział w licznych szkoleniach, podnoszących kwalifikacje i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i ESCRS.

W praktyce ambulatoryjnej specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu schorzeń rogówki, aparatu ochronnego oka i zespołu suchego oka. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego odcinka gałki ocznej, takich jak np. zaćma, jaskra, nadciśnienie oczne oraz schorzeń tylnego odcinka oka.

W Klinikach Optegra zajmuję się kwalifikacją Pacjentów do laserowej korekcji wzroku.