Laserowa korekcja wzroku Szczecin

Laserowa korekcja wzroku Szczecin

więcej
Laserowa korekcja wzroku

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Zabieg Laserowej korekcji wzroku.

Dowiedz się więcej

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Chcesz pojeździć na rolkach w Parku Kasprowicza, ale przeszkadzają Ci okulary? Masz ochotę popływać w upalny dzień w jeziorze, jednak martwisz się pływaniem w soczewkach kontaktowych? Nie musisz rezygnować z ulubionych aktywności fizycznych. Przyjdź na zabieg laserowej korekcji wzroku w Szczecinie i zacznij spędzać czas tak jak lubisz. Dzięki operacji laserowej oczu w Szczecinie, w szybki i bezpieczny sposób pozbędziesz się swojej wady wzroku, a okulary i soczewki już nigdy nie będą Ci potrzebne! W Klinice Optegra w Szczecinie zaopiekują się Tobą Lekarze z międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie laserowej korekcji wzroku.

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest bardzo istotna w całym procesie laserowego usuwania wady wzroku w Szczecinie. To pierwszy krok, aby zmienić jakość widzenia i zacząć dostrzegać otaczający Cię świat, bez konieczności sięgania po okulary.

W Klinice Optegra w Szczecinie gwarantujemy naszym Pacjentom pakiet 24 specjalistycznych badań, wykonywanych za pomocą najnowocześniejszego sprzętu od renomowanych producentów. Podczas wizyty kwalifikacyjnej do korekcji laserowej wzroku w Szczecinie Lekarz okulista przeprowadzi z Tobą wywiad, porozmawia o Twoich potrzebach, preferencjach i oczekiwaniach. Następnie dobierze najlepszą dla Ciebie metodę korekcji wzroku.

Wybierając Klinikę Optegra w Szczecinie, zyskujesz opiekę Lekarzy z międzynarodowym doświadczeniem i najszerszy wybór metod laserowej korekty wzroku w Szczecinie.

Najmniej inwazyjną metodą korekcji wzroku w Szczecinie jest Lentivu®. Dostępna jest jedynie w  Klinikach Optegra i obejmuje cały proces diagnostyczny i terapeutyczny. Jest stworzona dla osób cierpiących z powodu krótkowzroczności i astygmatyzmu krótkowzrocznego. Lentivu® to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport, które nie mogą pozwolić sobie na dłuższą rekonwalescencję. Metoda Lentivu® umożliwia najszybszy powrót do codziennych zajęć. Już po tygodniu od wykonanego zabiegu możesz wrócić do swoich ulubionych dyscyplin sportowych. Ponad 3 miliony osób na całym świecie zdecydowało się wykonać zabieg Smile.

Metoda Clearvu® dedykowana jest osobom po 38 roku życia, które na co dzień noszą okulary do czytania. Zaliczana jest do najmniej inwazyjnych metod usuwania starczowzroczności. Dzięki zabiegowi Clearvu® zobaczysz wyraźnie otaczający Cię świat z każdej odległości. Zapomnisz o problemie tzw. krótkiej ręki –  aby przeczytać wiadomość SMS nie będziesz już musiał oddalać ręki, żeby zobaczyć litery na ekranie.

FemtoLASIK to popularna metoda laserowego usuwania wady wzroku. Dzięki metodzie FemtoLASIK od 2001 roku dziesiątki milionów Pacjentów na całym świecie spełniło swoje marzenie o perfekcyjnym widzeniu bez okularów. Często nazywana jest „złotym standardem” chirurgii refrakcyjnej, ponieważ zapewnia precyzyjne usunięcie wady wzroku. Metoda FemtoLASIK usuwa krótkowzroczność nawet do -12 dioptrii, nadwzroczność do +6,00 a także astygmatyzm do 6,00 dioptrii.

Podczas wizyty kwalifikacyjnej, będziesz mieć zapuszczone krople rozszerzające źrenice, które powodują rozmycie obrazu. Z tego powodu nie zalecamy prowadzenia samochodu przez następne kilka godzin.

Laserowa korekcja wzroku – przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu korekcji laserowej wzroku w Szczecinie jest łatwe i nie wymaga specjalnych przygotowań. W dniu operacji laserowej oczu zjedz śniadanie w niewielkiej ilości tak, aby nie odczuwać głodu. Unikaj jednak kawy oraz napojów zawierających w składzie kofeinę. Ubierz wygodny strój, włosy najlepiej pozostaw rozpuszczone, aby podczas zabiegu korekcji wzroku nie odczuwać dyskomfortu. Nie używaj perfum oraz nie nakładaj kremu i makijażu w okolicach oczu.

Pamiętaj o zabraniu okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, które z pewnością będą potrzebne po zabiegu. W tym dniu będziesz mieć pogorszenie ostrości widzenia, dlatego poproś bliską Ci osobę, aby odebrała Cię po wykonanym zabiegu laserowej korekty wzroku.

Opis zabiegu laserowej korekcji wzroku

W dniu zabiegu spędzisz w Klinice Optegra ok. 2-3 godzin. Po przyjściu i zarejestrowaniu się w recepcji, zostaniesz poproszony przez Optometrystę, czyli osobę specjalizującą się w diagnostyce i korekcji wad wzroku. Tak jak podczas wizyty kwalifikacyjnej, Optometrysta zbada Ci ostrość wzroku. Powtórzone zostanie również badanie w lampie szczelinowej.

Następnie nasi najlepsi Specjaliści przygotują Cię do zabiegu – otrzymasz ubranie obowiązujące na sali zabiegowej oraz silnie działające krople znieczulające. Działanie kropli jest praktycznie natychmiastowe.

Wiemy, że część osób w dniu zabiegu laserowej korekcji wzroku w Szczecinie jest lekko zestresowana, dlatego nasz personel dokłada wszelkich starań, abyś w tym wyjątkowym dniu czuł się spokojnie, komfortowo i bezpiecznie. Podczas zabiegu jednego oka, gdy drugie oko będzie zasłonięte Chirurg będzie nieprzerwanie informować Cię o przebiegu operacji.  

                Gdy Lekarz zakończy zabieg laserowej korekty wzroku w Szczecinie, zaprowadzi Cię do sali wypoczynkowej. Po chwili wykona badanie w lampie szczelinowej – to samo, które wykonywał przed zabiegiem. Po przeprowadzonej kontroli, wypisze Ci receptę na leki, które należy przyjmować po zabiegu. Otrzymasz kartę wypisową z zabiegu, a także zwolnienie lekarskie do pracy. Następnie będziesz mógł udać się już do swojego domu. To właśnie ten długo wyczekiwany przez wielu moment, w którym będziesz mógł na zawsze zapomnieć o okularach.

krakow-ico-4

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Laserowa korekcja wzroku – rekonwalescencja

Przez pierwsze kilka godzin po laserowej operacji oczu w Szczecinie możesz odczuwać dolegliwości, takie jak światłowstręt, czy pieczenie i szczypanie oczu. Pomocne okażą się wtedy okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, które warto używać nawet w pochmurne dni.

Stabilizacja widzenia po zabiegach metodami Lentivu®, Clearvu® a także FemtoLASIK trwa zazwyczaj maksymalnie kilka dni. Sprawia to, że czas rekonwalescencji jest krótki i bardzo szybko możesz powrócić do codziennych obowiązków i aktywności zawodowej. Warto jednak zwrócić uwagę na światło pochodzące z ekranów komputera. Może ono powodować przez pierwsze dni zmęczenie oczu. Aby temu zapobiec, należy zadbać o odpowiednie nawilżanie oczu, oświetlenie pomieszczenia w którym przebywamy oraz robić przerwy w pracy.

krakow-ico-5

Clearvu®
Korekcja wzroku „po czterdziestce”.

Laserowa korekcja wzroku – lekarze

Kliniki Optegra to 22 lata doświadczenia. Przeprowadziliśmy 200 tysięcy zabiegów laserowej korekcji wzroku. Zatrudniamy 250 doświadczonych lekarzy z dziedziny okulistyki. W Klinice Optegra w Szczecinie pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na wielu międzynarodowych szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych. Ich pasja i zaangażowanie w proces leczenia Pacjenta w połączeniu z pełnym profesjonalizmem, pomaga Pacjentom cieszyć się nową jakością widzenia, bez konieczności zakładania okularów i soczewek kontaktowych.

szczecin-ico-1

Lekarze z międzynarodowym doświadczeniem

 

 

więcej
Estera_Igras aktualne

Lek. med. MRCOphth, FRCOphth, FEBO Estera Igras – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizację z okulistyki ukończyła w Irlandii, gdzie pracując w renomowanych oddziałach okulistycznych, zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie leczenia ambulatoryjnego i chirurgicznego chorób oczu. Tam zdobywała wiedzę pod nadzorem Irlandzkiego Kolegium Okulistycznego i otrzymała tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki na terenie Republiki Irlandii oraz Unii Europejskiej. Jest jednym z dwóch lekarzy w Polsce, który zdał międzynarodowy egzamin, a tym samych otrzymała prestiżowy Certyfikat z Laserowej Chirurgii Refrakcyjnej oraz Chirurgii zaćm CertCRS Królewskiego Kolegium Okulistów w Londynie w Wielkiej Brytanii.

więcej
Bozena

Lek. med. Bożena Osiadacz. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w wielu szkoleniach i kursach w kraju i za granicą. Jest osobą pełną empatii i zawsze podchodzi do swoich Pacjentów w indywidualny sposób. W Klinice Okulistycznej Optegra w Szczecinie przeprowadza wizyty kwalifikacyjne do laserowej korekcji wzroku.

więcej
Justyna

Lek. med. Justyna Ligorowska-Mateńczuk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W Klinice Optegra przeprowadza wizyty kwalifikacyjne do laserowej korekcji wzroku oraz do operacji usunięcia zaćmy. Kontroluje pacjentów po zabiegach. Wykonuje także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powiek.Laserowa korekcja wzroku – fakty i mity

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Chcesz pojeździć na rolkach w…

Laserowa korekcja wzroku – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Chcesz pojeździć na rolkach w…
więcej
Laserowa korekcja wzroku Szczecin

Laserowa korekcja wzroku Szczecin

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Chcesz pojeździć na rolkach w…Opinie o laserowej korekcji wzroku

więcej
Opinie Naszych Pacjentów

Opinie Naszych Pacjentów

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Chcesz pojeździć na rolkach w…

Dodatkowe informacje

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Technologia laserowej korekcji wzroku jest obecna na rynku kilkadziesiąt lat. W...
więcej
Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Rozwój medycyny pozwala dziś stosunkowo bezpiecznie i trwale leczyć wady wzroku....
więcej
Soczewki fakijne

Soczewki fakijne

Współczesna medycyna i rozwijająca się technologia rewolucjonizują dostępne metody korekcji wad...
więcej
Gwarancja Lepszego Widzenia

Gwarancja Lepszego Widzenia

Nasz punkt widzenia Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku...
więcej
Laserowa Korekcja Wzroku

Laserowa Korekcja Wzroku

Oczy są oknem na świat. Bez ich doskonałego funkcjonowania wiele rodzajów...
więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® to najnowocześniejsza dostępna na rynku metoda laserowej korekcji wzroku, wykorzystująca odkrycie...
więcej
Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

W Optegra wierzymy, że wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest...
więcej
Korekcja astygmatyzmu

Korekcja astygmatyzmu

Czy wiesz, że z astygmatyzmem boryka się prawie połowa Brytyjczyków noszących...
więcej
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Serdecznie dziękuję – zabieg Lentivu® odmienił moje życie. Nie wierzyłam, że...
więcej
Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Przed rozpoczęciem terapii, związanej z laserową korekcją wzroku w Klinice Optegra...

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00