Laserowa korekcja wzroku Poznań

Laserowa korekcja wzroku Poznań

więcej
Laserowa korekcja wzroku

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Dowiedz się więcej
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Zabieg Laserowej korekcji wzroku.

Dowiedz się więcej

Co to jest laserowa korekcja wzroku?

Okulary przeszkadzają Ci w codziennych czynnościach? Chcesz podziwiać piękną architekturę Starego Rynku bez konieczności zakładania soczewek? A może masz ochotę pojeździć na nartach nad Jeziorem Maltańskim, ale w okularach nie czujesz się bezpiecznie? Wiele osób miało podobny problem ze wzrokiem, już są po zabiegu! Zaufali doświadczeniu lekarzy i poddali się zabiegowi laserowej korekcji wzroku w Poznaniu. Dziś cieszą się komfortem, jaki daje oglądanie otaczającego ich świata bez okularów i soczewek kontaktowych. Ty też możesz w bezpieczny i szybki sposób zmienić jakość widzenia. Zapraszamy Cię na wizytę kwalifikacyjną, gdzie najlepsi specjaliści w indywidualny sposób dobiorą odpowiednią dla Ciebie metodę.

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Wizyta kwalifikacyjna jest najważniejszym etapem w procesie korekcji wzroku. W poznańskiej Klinice Optegra masz gwarancję wykonania najbardziej zaawansowanych badań diagnostycznych. Podczas wizyty kwalifikacyjnej nasz zespół medyczny wykona Ci pakiet 24 specjalistycznych badań, z wykorzystaniem najwyższej klasy, nowoczesnego sprzętu. Wysoko wykwalifikowani specjaliści szczegółowo ocenią stan zdrowia Twoich oczu i dokładnie zbadają wadę wzroku. Wszystkie badania są całkowicie bezbolesne.

Podczas rozmowy z Lekarzem otrzymasz informację, do jakich metod laserowej operacji wzroku w Poznaniu się kwalifikujesz. W tym czasie nasz Specjalista wytłumaczy Ci różnice między metodami oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Po pozytywnej kwalifikacji możesz od razu zapisać się na zabieg.

Zabieg metodą Lentivu® charakteryzuje się najmniejszą inwazyjnością spośród wszystkich metod korekcji laserowej wzroku w Poznaniu. Ta innowacyjna i przyjazna metoda dedykowana jest osobom z krótkowzrocznością i astygmatyzmem krótkowzrocznym. Wykonywana jest za pomocą lasera femtosekundowego firmy Zeiss. Technologia zastosowana w tym laserze została nagrodzona Nagrodą Nobla!

Clearvu® to najmniej inwazyjna metoda korekcji presbiopii, czyli starczowzroczności. Została stworzona z myślą o osobach po 38 roku życia, które potrzebują okularów do czytania. Metoda Clearvu® dostępna jest jedynie w sieci Klinik Optegra i swym zakresem obejmuje cały proces terapeutyczny i diagnostyczny. Dzięki tej metodzie laserowej korekcji okulary są niepotrzebne przez 90% części dnia.

Metodą często wybieraną przez Pacjentów jest również FemtoLASIK, określany również jako „złoty standard” chirurgii refrakcyjnej. Umożliwia korygowanie nawet bardzo dużych wad wzroku, zapewniając doskonałe efekty.

Zabiegi metodami Lentivu®, Clearvu® oraz FemtoLASIK są bezbolesne, a w czasie rekonwalescencji możesz odczuwać jedynie niewielki dyskomfort.

Laserowa korekcja wzroku – przygotowanie

Zabieg laserowej korekcji wzroku w Poznaniu jest mało inwazyjny, dlatego nie wymaga większych przygotowań. W dniu operacji laserowej oczu w Poznaniu nie musisz być na czczo jednak prosimy o rezygnację z kawy i napojów zawierających kofeinę. Załóż wygodne ubranie a włosy pozostaw rozpuszczone. Zapewni Ci to dodatkowy komfort podczas laserowej operacji oczu. Nie zapominaj o  okularach przeciwsłonecznych z filtrem UV, które pomocne będą nawet w pochmurne dni. W dniu, w którym  będziesz mieć wykonywany zabieg laserowej korekty wzroku w Poznaniu zrezygnuj z kremu, makijażu i perfum. perfum. Po wykonanym zabiegu laserowej korekty wzroku możesz odczuwać lekki dyskomfort, Twoje oczy mogą szczypać i łzawić. Poproś bliską osobę, aby odebrała Cię z Kliniki.

lublin-ico-1

Najbardziej zaawansowana diagnostyka wad wzroku w Poznaniu.

Opis zabiegu laserowej korekcji wzroku

Czas jaki spędzisz w Klinice w dniu zabiegu korekcji laserowej wzroku w Poznaniu to ok. 2-3 godziny. Wielu Naszych Pacjentów jest zaskoczonych, że laserowe usuwanie wad wzroku jest takie szybkie. Czynności na bloku operacyjnym trwają tylko 15-30 minut a sam zabieg to czas od kilku do kilkudziesięciu sekund.

Przed zabiegiem laserowego usuwania wady wzroku w Poznaniu, Optometrysta ponownie przeprowadzi badanie ostrości wzroku. Chirurg, który będzie Cię operować wykona badanie w lampie szczelinowej.

Następnie doświadczony i wykwalifikowany zespół Lekarzy, Pielęgniarek i Optometrystów przygotuje Cię do zabiegu laserowej korekty wzroku w Poznaniu. Otrzymasz czepek, maseczkę, fartuch oraz ochraniacze na buty a Specjalista znieczuli Ci oczy kroplami o silnym, natychmiastowym działaniu.  

W trakcie trwania zabiegu korekcji wzroku w Poznaniu jedno oko będziesz mieć zasłonięte. Lekarz wykonujący zabieg, będzie przez cały czas informować Cię o przebiegu operacji w celu zagwarantowania najwyższego komfortu i poczucia bezpieczeństwa.

Po skończonym zabiegu będziesz mógł odpocząć w specjalnie przygotowanym do tego celu pokoju. Następnie Lekarz, który przeprowadzał zabieg korekcji laserowej wzroku w Poznaniu powtórzy badania w lampie szczelinowej, aby upewnić się, że możesz bezpiecznie opuścić blok operacyjny. Po wypisaniu recepty i otrzymaniu karty wypisowej będziesz mógł spokojnie wrócić do domu.

krakow-ico-4

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Laserowa korekcja wzroku – rekonwalescencja

Zaawansowana, innowacyjna technologia oraz sprzęt najwyższej klasy sprawiają, że stabilizacja wzroku po metodach Lentivu®, Clearvu® oraz FemtoLASIK następuje już w ciągu jednego bądź kilku dni!

Przez kilka godzin po zabiegu mogą być odczuwalne dolegliwości, takie jak pieczenie i łzawienie oczu lub światłowstręt. W tym czasie niezwykle pomocne okażą się okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV. W dniu zabiegu zalecamy również odpoczynek z zamkniętymi oczami.

W czasie rekonwalescencji ważne jest również systematyczne nawilżanie oczu oraz robienie przerw podczas pracy przy komputerze, ponieważ światło padające z ekranu monitora może przemęczać oczy.

krakow-ico-5

Clearvu®
Korekcja wzroku „po czterdziestce”.

Laserowa korekcja wzroku – lekarze

Kliniki Optegra to najwyższy standard, wieloletnie doświadczenie i zaawansowana technologia. Kompleksowo zajmujemy się niesieniem pomocy osobom, które marzą o doskonałym wzroku. Już od 24 lat z powodzeniem wykonujemy zabiegi laserowej korekcji wzroku w Poznaniu. Wysokie kwalifikacje naszego personelu i najbardziej zaawansowana diagnostyka pozwala nam w pełni spełniać oczekiwania naszych Pacjentów. Zespół Lekarzy pracujących w Klinice Optegra w Poznaniu to osoby zdobywające swoje cenne doświadczenie na wielu międzynarodowych konferencjach i sympozjach naukowych. Zajmują się również edukacją nowych lekarzy, którzy wykonują zabiegi laserowej korekcji wzroku w ośrodkach w całej Polsce.

krakow-ico-1

Największe doświadczenie – zabiegi laserowej korekcji wzroku w Poznaniu od 24 lat.

Wśród wybitnych specjalistów pracujących w poznańskiej Klinice Optegra możemy przedstawić m.in.:

więcej
Barbara-Czarnota

dr n. med. Barbara Czarnota-Nowakowska

W Klinice Optegra w Poznaniu pracuje od 1999 roku, gdzie zajmuje się usuwaniem wad wzroku metodą Lentivu®, FemtoLASIK i LASEK, leczeniem schorzeń rogówki oraz diagnostyką i leczeniem stożka rogówki. Swoją wiedzę zdobywała na licznych konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą.

więcej
Jan-Grzeszkowiak_1

dr n. med. Jan Grzeszkowiak, który pełni również funkcję Consultant Surgeon w Klinice Optimax w Londynie. Jest doświadczonym chirurgiem przedniego odcinka oka. W Klinice Optegra w Poznaniu kwalifikuje i przeprowadza zabiegi laserowej korekcji wzroku, refrakcyjnej wymiany soczewki oraz wszczepiania soczewek fakijnych. Od ponad dziesięciu lat organizuje charytatywne wyprawy medyczne do Afryki, gdzie ratuje wzrok wielu potrzebującym.Laserowa korekcja wzroku – fakty i mity

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Okulary przeszkadzają Ci w codziennych…

Laserowa korekcja wzroku – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Okulary przeszkadzają Ci w codziennych…
więcej
Laserowa korekcja wzroku Poznań

Laserowa korekcja wzroku Poznań

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Okulary przeszkadzają Ci w codziennych…Opinie o laserowej korekcji wzroku

więcej
Opinie Naszych Pacjentów

Opinie Naszych Pacjentów

Co to jest laserowa korekcja wzroku? Okulary przeszkadzają Ci w codziennych…

Dodatkowe informacje

więcej
Korekcja wzroku: fakty i mity

Korekcja wzroku: fakty i mity

Technologia laserowej korekcji wzroku jest obecna na rynku kilkadziesiąt lat. W...
więcej
Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Nowoczesne zabiegi korekcji wzroku

Rozwój medycyny pozwala dziś stosunkowo bezpiecznie i trwale leczyć wady wzroku....
więcej
Soczewki fakijne

Soczewki fakijne

Współczesna medycyna i rozwijająca się technologia rewolucjonizują dostępne metody korekcji wad...
więcej
Gwarancja Lepszego Widzenia

Gwarancja Lepszego Widzenia

Nasz punkt widzenia Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku...
więcej
Laserowa Korekcja Wzroku

Laserowa Korekcja Wzroku

Oczy są oknem na świat. Bez ich doskonałego funkcjonowania wiele rodzajów...
więcej
Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Laserowa korekcja wzroku: najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® – najmniej inwazyjna i najszybsza metoda na świecie

Lentivu® to najnowocześniejsza dostępna na rynku metoda laserowej korekcji wzroku, wykorzystująca odkrycie...
więcej
Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

Wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest najważniejsza!

W Optegra wierzymy, że wizyta kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku jest...
więcej
Korekcja astygmatyzmu

Korekcja astygmatyzmu

Czy wiesz, że z astygmatyzmem boryka się prawie połowa Brytyjczyków noszących...
więcej
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku: Najczęstsze pytania i odpowiedzi

więcej
Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku: Fakty i mity

Serdecznie dziękuję – zabieg Lentivu® odmienił moje życie. Nie wierzyłam, że...
więcej
Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku

Przed rozpoczęciem terapii, związanej z laserową korekcją wzroku w Klinice Optegra...

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00