dr n. med. Magdalena Mazurek-Wolińska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do laserowej korekcji wzroku / Konsultacje okulistyczne / Kontrole po zabiegach

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłam Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracowałam w Klinice Okulistyki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie w 2014 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych (tytuł pracy „Zmiany w przednim odcinku oka u pacjentów z cukrzycą typu 2 w zależności od stopnia retinopatii cukrzycowej oraz wartości HbA1c”). W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Odbyłam staż zagraniczny na oddziale okulistyki Vall d’Hebron University Hospital w Barcelonie.

Zajmuję się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego oraz tylnego odcinka oka. Prowadzę również kontrole Pacjentów po zabiegach laserowej korekcji wzroku oraz po operacji zaćmy.

Moje zainteresowania obejmują także cukrzycową chorobę oczu, zabiegi z dziedziny okuloplastyki, diagnostykę obrazową chorób przedniego i tylnego odcinka oka przy wykorzystaniu najnowszych metod diagnostycznych, takich jak tomografia optyczna OCT.

Dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Szczecin

lek. med. Estera Igras, MRCOphth, FRCOphth, FEBO umów wizytę

lek. med. Estera Igras, MRCOphth, FRCOphth, FEBO

SPECJALISTA OKULISTYKI,KIEROWNIK MEDYCZNY OPTEGRA SZCZECIN

lek. med. Bożena Osiadacz umów wizytę

lek. med. Bożena Osiadacz

SPECJALISTA OKULISTYKI

lek. med. Justyna Ligorowska-Mateńczuk umów wizytę
dr n. med. Magdalena Mazurek-Wolińska umów wizytę