Zabieg, który w 24 sekundy poprawi Twój wzrok!

7 października 2020

Są naszym oknem na świat i najważniejszym zmysłem. To oczy ułatwiają nam odnajdowanie się w przestrzeni, czuwają nad naszym bezpieczeństwem i sprawiają, że zakochujemy się od pierwszego wejrzenia. Niestety, coraz więcej z nas patrzy na świat przez „szybę okularów i soczewek”. Najwyższy czas to zmienić…

Plaga okularów!

Nie ulega wątpliwości, że nasze oczy są w coraz gorszej kondycji. Według badań Światowej Organizacji Zdrowia już ponad 2,2 mld osób na świecie ma wady wzroku, a ich liczba stale rośnie. W dużej mierze odpowiada za to współczesny „cyfrowy” styl życia: uwięzienie w czterech ścianach, przebywanie w sztucznym oświetleniu i długotrwałe wpatrywanie się w telefony, tablety i laptopy. Tym, co zagraża nam najbardziej jest krótkowzroczność, która osiągnęła już rozmiary epidemii i coraz częściej diagnozowana jest u dzieci. Tzw. „miopię” ma co drugie polskie dziecko!

Z wiekiem problemy ze wzrokiem jeszcze się pogłębiają. Jak wynika z danych GUS co czwarty dorosły w Polsce ma trudności z przeczytaniem gazety. Przyczyną pogorszenia widzenia z bliska jest prezbiopia, czyli starczowzroczność spowodowana naturalnym procesem sztywnienia soczewki w oku, dotykająca osoby po 40-stce.

Na szczęście o „sokoli wzrok” można walczyć w każdym wieku, a z pomocą przychodzi nam laserowa korekcja wzroku…

W 24 sekundy!

Chciałbyś dowiedzieć się czy możesz poprawić swój wzrok i czy laserowa korekcja wzroku jest dla ciebie?

Możesz to zrobić zapisując się na wizytę kwalifikacyjną. Wystarczy, że odwiedzisz stronę: https://www.optegra.com.pl/kwalifikacja-laserowa-korekcja-wzroku/.

Wizyta kwalifikacyjna to aż 24 specjalistyczne badania, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu okulistycznego. Bardzo istotną część kwalifikacji do laserowej korekcji wzroku stanowi wywiad medyczny. Tylko zebranie pełnej informacji na temat stylu życia i specyfiki pracy pacjenta wraz z analizą wyników wcześniejszych pomiarów pozwala nam zaproponować zabieg, który w najwyższym stopniu spełni oczekiwania pacjenta. Podczas rozmowy z lekarzem pacjent otrzymuje informacje do których zabiegów może zostać zakwalifikowany. Czym różnią się od siebie poszczególne metody i jak wygląda zabieg oraz okres rekonwalescencji. Jest to również czas na zadawanie pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości.

Podstawą zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa laserowej korekcji wad wzroku jest etap kwalifikacji do zabiegu. Wizyta kwalifikacyjna jest bardzo szczegółowa i obejmuje 24 specjalistyczne badania. Oceniana jest wada wzroku, parametry rogówki, powierzchni oka oraz wykonywane jest pełne badanie okulistyczne. Po przeprowadzeniu badań i analizie wyników lekarz okulista ocenia bezpieczeństwo zabiegu a następnie wraz z pacjentem ustala najlepszą w danym przypadku metodę korekcji. Podczas rozmowy omawia i tłumaczy dalsze etapy leczenia. Na podstawie wyników badań kwalifikacyjnych przeprowadzany jest w późniejszym etapie zabieg laserowej korekcji wzroku – mówi dr n. med. Magdalena Pilas-Pomykalska, specjalista okulistyki z Kliniki Optegra w Łodzi.

Po wizycie kwalifikacyjnej warto od razu zapisać się na zabieg. Czas oczekiwania jest stosunkowo krótki i zazwyczaj nie czeka się dłużej niż tydzień, maksymalnie dwa. Kliniki Optegra znajdują się w 9 miastach Polski.

Klinika korekcji wzroku – najbogatsza oferta metod

Nadal nie jesteś przekonany, że w Optegra znajdziesz dopasowany do ciebie zabieg laserowej korekcji wzroku? Optegra posiada najbogatszą ofertę metod korekcji wzroku dla osób od 20 do 60 roku życia! Zabiegi laserowej korekcji wzroku należą do najbezpieczniejszych chirurgicznych metod korygowania wad wzroku – świadczą o tym miliony zadowolonych pacjentów na całym świecie. Nie musisz obawiać się bólu, ani wyłączenia z życia codziennego – zazwyczaj kolejnego dnia po zabiegu możliwy jest powrót do pracy i codziennej aktywności. Najważniejsze jest jednak to, że zabiegi laserowej korekcji wzroku pozwalają na trwałe pozbycie się krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu, a nawet starczowzroczności (zabieg Clearvu®).

Jeśli Twoim marzeniem jest pozbycie się wady wzroku i zyskanie niezależności od okularów czy soczewek to zabieg laserowej korekcji jest dla ciebie! Wybierz klinikę z doświadczeniem 250 tys. wykonanych zabiegów laserowej korekcji wzroku, zatrudniającą najwyższej klasy specjalistów!

[Źródło: https://www.medonet.pl/zobacz-wiecej/laserowa-korekcja-wzroku,zabieg--ktory-w-24-sekundy-poprawi-twoj-wzrok-,artykul,11844437.html, dostęp 19.02.2021]

Zobacz również:

więcej

„Po laserowej korekcji wzroku świat stał się piękniejszy…”

28 kwietnia 2021
Inwestujemy w telewizory i laptopy z dobrą jakością obrazu, zapominając, że...
więcej

Laserowa Korekcja Wzroku Bilguuna #nażywo​ w klinice Optegra cz. II

27 kwietnia 2021
więcej

Livestream z laserowej korekcji wzroku Bilguuna Ariunbaatara w Klinice Optegra Warszawa cz. I

27 kwietnia 2021
więcej

A gdyby tak widzieć więcej i lepiej #BilguunOdzyskujeMoce

20 kwietnia 2021
więcej

Laserowa korekcja wzroku – czy obawy przed zabiegiem są uzasadnione? Eksperci odpowiadają

12 marca 2021
Jakie ograniczenia niosą ze sobą okulary i soczewki kontaktowe? Czy laserowa...
X
Odbierz