Korekcja wzroku

więcej
Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku

Twój dzień rozpoczyna się od szukania okularów? Chciałbyś to zmienić? Zapisz...
więcej
Laserowa korekcja starczowzroczności

Laserowa korekcja starczowzroczności

Jeżeli nigdy nie nosiłeś okularów do czytania, a dzisiaj oddalasz telefon...

Okulary i soczewki kontaktowe to Twoja codzienność? Wyobraź sobie życie bez nich…

Oczy są oknem na świat. Gdy zaczynają szwankować, nasze hobby czy upragnione zawody pozostają w sferze fantazji, wszak trudno jest realizować wiele rzeczy bez ostrego i wyraźnego widzenia. Co prawda, do noszenia szkieł korekcyjnych i okularów można przywyknąć. Jednak wielu użytkowników okularów w głębi duszy tęskni za sprawnymi oczami, dzięki którym świat nie musi być oglądany „przez szybę”. Jesteś jednym z nich? A może po prostu okulary przeszkadzają Ci w uprawianiu ulubionych dyscyplin sportowych lub nie lubisz mieć w oku soczewek kontaktowych? Zabieg laserowej korekcji wzroku to rozwiązanie dla Ciebie!

Kliniki Optegra powstały z myślą o ludziach borykających się z wadami i chorobami narządu wzroku. Poprawianie jakości widzenia i troska o zdrowie oczu naszych pacjentów, są naszym powołaniem i pasją.

Optegra – klinika pierwszego wyboru

98% naszych Pacjentów przed podjęciem decyzji o wykonaniu laserowej korekcji wzroku nie rozważało wykonania zabiegu w innej klinice niż Optegra. Opinie mamy pozytywne! Chyba rozmawiałyśmy, że nie ma na to potwierdzenia .

Zmysł wzroku dostarcza nam nawet 80% informacji o otaczającym nas świecie, dlatego niezwykle istotne jest żeby widzenie było jak najbardziej wyraźne. Wada wzroku i pogorszenie ostrości widzenia może uniemożliwiać podjęcie wymarzonej pracy lub realizację ulubionego hobby. Oczywiście okulary i soczewki kontaktowe pozwalają poprawić widzenie, ale nie jest to dla wszystkich komfortowe i możliwe do zaakceptowania rozwiązanie. Jeśli Twoim marzeniem jest pozbycie się wady wzroku i zyskanie niezależności od okularów czy soczewek to zabieg laserowej korekcji jest dla Ciebie!

W klinikach Optegra zajmujemy się zarówno korygowaniem wad wzroku, jak i leczeniem chorób oczu. Naszym celem jest podwyższanie poziomu życia naszych pacjentów przez poprawę jakości ich widzenia.

Optegra jest największą siecią klinik okulistycznych w Polsce. Nasze kliniki znajdują się aż w 9 miastach. Dynamiczny rozwój nasze kliniki zawdzięczają tysiącom pacjentów, którzy nam zaufali.

W trakcie całego pobytu w naszej klinice będziesz pod opieką profesjonalnego zespołu, a nasi specjaliści zadbają o zdrowie Twoich oczu. Podczas wizyty kwalifikacyjnej Twoje oczy zostaną dokładnie zbadanie i uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zabiegi wykonują tylko doświadczeni lekarze, którzy ponadto nieustanie się kształcą. Pod naszą opieką poczujesz się bezpiecznie, a cały proces korekcji wzroku upłynie w miłej atmosferze.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku należą do najbezpieczniejszych chirurgicznych metod korygowania wad wzroku. Możliwe jest usunięcie zarówno krótkowzroczności, nadwzroczność jak i astygmatyzmu. Zabieg laserowej korekcji wzroku jest bezbolesny i trwa mniej więcej 20 minut, chociaż sam laser działa około 20 sekund. Zazwyczaj już po kilku dniach możliwy jest powrót do pracy i codziennej aktywności.

Zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną! Odzyskaj niezależność i realizuj swoje pasje.

Laserowa operacja wzroku i laserowa korekcja oczu
Paweł-Pawlikowski__

Muszę przyznać, że przystąpiłem do zabiegu z duszą na ramieniu, ale spokój, szczerość i precyzja, które emanowały od dr Smorawskiego w klinice Optegra szybko uspokoiły moje nerwy.
Zabieg trwał bardzo krótko i był całkowicie bezbolesny.
Dochodzenie do dobrego wzroku w moim przypadku trwało parę tygodni.
To, że nie muszę już nosić okularów ulepszyło mi życie i przede wszystkim pracę. Nie muszę już wiecznie ich szukać, czyścić, odparowywać.
Mam nowy komfort życia; na co dzień i na planie filmowym!
Polecam wszystkim.

Paweł Pawlikowski

Reżyser filmowy

ks

Jak widać …
No, właśnie: JAK WIDAĆ ???
Gdy nasze oczy są coraz bardziej narażone na zmęczenie … z wiekiem … lub z przepracowania – warto i trzeba w końcu znaleźć czas, by o nie zadbać od strony zdrowotnej i medycznej. I nie ma wymówek „kiedy indziej…”, „brak mi czasu’ . „nie mam głowy” …
Ja nareszcie się zmobilizowałam, dzięki wielu rekomendacjom moich przyjaciół – i całe szczęście, że tu przyszłam!
Dziękuję Klinice Optegra za mega nowoczesną diagnostykę i opiekę. Z pełnym przekonaniem dołączam do grona Waszych podopiecznych.
Świat jest zbyt ciekawy, by widzieć go niewyraźnie :))

Katarzyna Skrzynecka

Szymon-Majewski

Moja żona i ja jesteśmy pod opieką Optegry. Ściślej nasze oczy, a jeszcze ściślej moja siatkówka a mojej żony mocna wada minusowa.
Jest nam tu badzo miło i od czasu jak jesteśmy z Optegrą mamy lepsze widoki na przyszłość i widzimy bardzo dokładnie!
Dzięki zabiegowi LENTIVU moja żona od rana widzi jaki jestem fajny!

Szymon Majewski

Agnieszka-Waodarczyk

Nie mogłam podarować mojej Mamie lepszego prezentu na Dzień Matki. Dzięki laserowej korekcji wzroku w Waszej klinice, mama patrzy na świat otwartymi oczami i z uśmiechem na twarzy. Krótki i całkowicie bezbolesny zabieg to znakomita alternatywa dla osób borykających się z wadą wzroku, które nie lubią bądź nie tolerują okularów i soczewek kontaktowych. Jestem ogromnie wdzięczna dr Barbarze Czarnocie za pełen profesjonalizm połączony z troskliwą opieką. Jestem szczerze wzruszona… Dziękuję!

Agnieszka Włodarczyk

Aleksandra-Hamkaao_

Z czystym sumieniem mogę polecić zabieg korekcji wzroku w klinice Optegra. Po piętnastu latach noszenia okularów jestem całkowicie wolna od wady wzroku. W pracy zawsze używałam soczewek kontaktowych, których moje oczy nie tolerowały najlepiej. Złamanie, czy zgubienie używanych na co dzień okularów już mi niestraszne. Teraz też bez kłopotu mogę uprawiać sport, wyjść na scenę, czy plan filmowy, nie przejmując się, że po kilku godzinach noszenia soczewek zacznę odczuwać dyskomfort.

Aleksanda Hamkało

portret_10-2015web

Nareszcie widzę świat bez ramek okularów i uciążliwosci wkładania soczewek kontaktowych każdego dnia!
Całość zabiegu pozytywnie zaskoczyła mnie szybkością, bezbolesnością i błyskawicznym efektem. Raz jeszcze dziękując, pozdrawiam serdecznie!!

Aleksandra Kostka

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem:

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

pixel
X
Odbierz