Banner

Witamy w Klinice okulistycznej
Optegra w Krakowie!

21 lata doświadczenia

Klinika Okulistyczna Optegra w Krakowie istnieje na rynku od 21 lat, na swoim koncie mamy pierwsze zabiegi laserowej korekcji wzroku w Małopolsce.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Zespół lekarzy pracujących w krakowskiej Klinice Optegra swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał na międzynarodowych stażach, szkoleniach i sympozjach naukowych.

Wśród naszego personelu znaczną część stanowią autorzy wielu wybitnych artykułów i publikacji naukowych.

Nasi specjaliści to osoby pełne pasji, zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta.

Jedyny prywatny szpital korekcji wzroku

Klinika Okulistyczna Optegra to jedyny w Małopolsce prywatny szpital korekcji wzroku.

Posiadając status szpitala gwarantujemy Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i procedur medycznych. Nasz szpital wyposażony jest w nowoczesny blok operacyjny, salę zabiegową i 3 komfortowe pomieszczenia nadzoru nad Pacjentami. Jesteśmy również w pełni przystosowani i przygotowani na przyjęcie osób niepełnosprawnych.

Naszym Pacjentom gwarantujemy pełen zakres usług diagnostycznych, terapeutycznych i opiekę pooperacyjną. Profesjonalna, indywidualna i pełna troski opieka, którą otaczamy naszych Pacjentów, stanowi podstawę wszystkich podejmowanych przez nas działań. Nasza Klinika wyposażona jest wyłącznie w sprzęt najwyższej klasy, innowacyjny i zaawansowany technologicznie.

Bogata oferta

Posiadamy najszerszą ofertę metod laserowej korekcji wzroku w Krakowie. Nowatorskie rozwiązania stosowane przez naszych specjalistów pozwalają z powodzeniem przywrócić naszym Pacjentom ostry, naturalny sposób widzenia.

Wybór metody uzależniony jest między innymi od wady wzroku oraz medycznych uwarunkowań rogówki oka.

Lentivu®, FemtoLasik, Lasek, EBK, Clearvu®.

Do zabiegów laserowej korekcji wzroku i laserowej korekcji starczowzroczności używamy sprzętów najnowszej generacji:

VisuMax® firmy Carl Zeiss
Sprzęt trzeciej generacji, który charakteryzuje się doskonałą powtarzalnością i przewidywalnością nawet przy wysokim poziomie korekcji. Dzięki niezrównanej precyzji, wyjątkowej szybkości i delikatności jest to idealna platforma do zabiegów laserowej korekcji wzroku.

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Dostępna wyłącznie w Klinikach Optegra obejmuje cały proces diagnostyczny i terapeutyczny, czyli proces kwalifikacyjny, zabieg Smile oraz kompleksową opiekę pooperacyjną. Polecana osobom z krótkowzrocznością oraz astygmatyzmem krótkowzrocznym. Lentivu® jako jedyna ze wszystkich metod korekcji wzroku zapewnia najszybszy powrót do codziennej aktywności.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu tylko jednego urządzenia - najnowszego na rynku lasera VisuMax® firmy Zeiss, w którym zastosowano nagrodzoną Nagrodą Nobla technologię laserów femtosekundowych!

Zabiegów Lentivu® - Smile wykonało już ponad trzy miliony osób na całym świecie!

Clearvu®
Korekcja wzroku "po czterdziestce".

Najnowsza oferta dostępna jedynie w Klinikach Optegra, skierowana do osób po 40 roku życia, które zaczęły korzystać z okularów do czytania. W jej zakres wchodzi cały proces terapeutyczny oraz diagnostyczny, począwszy od wizyty kwalifikacyjnej, poprzez zabieg Clearvu®, po kompleksową opiekę po zabiegu.

W wyniku zabiegu jedno oko widzi lepiej przedmioty znajdujące się w dali, zaś drugie oko te przedmioty, które znajdują się blisko. Odpowiednie wykorzystanie naturalnej dominacji jednego z oczu w połączeniu z wyjątkowym profilem korekcji laserem VisuMax® tworzy efekt ostrego widzenia na każdą odległość. Zabieg Clearvu® daje wolność od okularów przez 90% czasu/dnia.

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem:
222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

pixel