Lentivu®

Lentivu® to metoda laserowej korekcji wzroku, dostępna wyłącznie w Klinikach Optegra. Obejmuje pełny proces diagnostyczny i terapeutyczny, począwszy od procesu kwalifikacji, poprzez zabieg Smile, aż po kompleksową opiekę pooperacyjną.

Korekcja wzroku metodą Lentivu® to najnowocześniejsza metoda dostępna na rynku, wykorzystująca odkrycie Noblistów i dostępna wyłącznie w sieci klinik okulistycznych Optegra. Największą zaletą Lentivu® jest niezwykle mała inwazyjność zabiegu – Pacjent już następnego dnia po zabiegu może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Korekcja laserowa metodą Lentivu® trwa zaledwie 24 sekundy na każde oko. Pierwszy raz w historii, tak zaawansowana technologia i medycyna są w zasięgu Twojej ręki. Przy tej metodzie, w porównaniu do innych dostępnych na rynku, nie korzysta się z lasera excimerowego, lecz najnowszego lasera femtosekundowego VisuMax® firmy Zeiss.

Największą zaletą Lentivu® jest niezwykle mała inwazyjność – podczas zabiegu minimalnie ingerujemy w strukturę rogówki oka, co znacząco skraca okres rekonwalescencji po zabiegu.

Technologia nagrodzona nagrodą Nobla

Zabieg Lentivu® nie byłby dostępny, gdyby nie wieloletnia praca fizyków. Autorzy sukcesu współczesnej chirurgii oka zostali uhonorowani Nagrodą Nobla w 2018 roku w dziedzinie fizyki. Arthur Ashkin (USA), Gerard Mourou (Francja) i Donna Strickland (Kanada) – Ashkin wynalazł tzw. “pęsetę optyczną”, a Mourou i Strickland zostali nagrodzeni za opracowanie metody techniki laserowej „chirped pulse amplification”, która to dziś jest właśnie wykorzystywana w branży medycznej.     

Ponad 4 miliony wykonanych zabiegów

Wykonano już ponad 4 miliony zabiegów tego typu na świecie, a opinie Pacjentów są bardzo pozytywne! Korekcja Lentivu® to procedura na miarę naszych czasów. Ile czasu poświęciłeś na ten artykuł? 24 sekundy. Dokładnie tyle potrzebujesz na korekcję Twojego wzroku.

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem:
222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

pixel