Banner

Witamy w Klinice okulistycznej
Optegra w Warszawie!

Optegra to międzynarodowa sieć nowoczesnych klinik okulistycznych, działająca na terenie Polski, Czech oraz Wielkiej Brytanii.

W Polsce placówki Optegra są zlokalizowane w 9 największych miastach naszego kraju. Pacjentom oferujemy zabiegi laserowej korekcji wzroku, korekcji starczowzroczności, zabiegi usunięcia zaćmy, a także szeroki zakres diagnostyki i leczenia chorób oczu do których należą m. in.: leczenie chorób

Największa ilość zabiegów laserowej korekcji wzroku.

Klinika Okulistyczna Optegra w Warszawie na swoim koncie ma największą ilość wykonanych zabiegów laserowej korekcji wzroku.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zespół lekarzy pracujących w Klinikach Optegra swoje wieloletnie, cenne doświadczenie zdobywał na międzynarodowych stażach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Wśród naszego personelu, znaczną część stanowią autorzy wielu wybitnych artykułów i publikacji naukowych. Nasi specjaliści to osoby pełne pasji, zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta.

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Dostępna wyłącznie w Klinikach Optegra obejmuje cały proces diagnostyczny i terapeutyczny, czyli proces kwalifikacyjny, zabieg Smile oraz kompleksową opiekę pooperacyjną. Polecana osobom z krótkowzrocznością oraz astygmatyzmem krótkowzrocznym. Lentivu zapewnia najszybszy powrót do aktywności dnia codziennego ze wszystkich metod korekcji wzroku.

Zabieg wykonywany przy użyciu tylko jednego urządzenia - najnowszego na rynku lasera VisuMax® firmy Zeiss, w którym zastosowano nagrodzoną Nagrodą Nobla technologię laserów femtosekundowych!

  • Najmniej inwazyjna,
  • Praktycznie bezbolesna pooperacyjnie
  • Najszybsza - laser koryguje wzrok w 30 sekund a cały zabieg na jednym oku trwa około 5 minut.

Po Lentivu® można wrócić do większości codziennych zajęć już następnego dnia.

Zabiegów Lentivu na świecie wykonano już ponad trzy miliony!

Clearvu®
Korekcja wzroku "po czterdziestce".

Korekcja wzroku "po czterdziestce".

Najnowsza oferta dostępna jedynie w Klinikach Optegra, skierowana do osób po 40. roku życia, które zaczęły korzystać z okularów do czytania. W jej zakres wchodzi cały proces terapeutyczny oraz diagnostyczny, począwszy od wizyty kwalifikacyjnej, poprzez zabieg Presbyond®, po całościową opiekę po zabiegu.

W wyniku zabiegu jedno oko widzi lepiej przedmioty znajdujące się w dali, zaś drugie oko te, które znajdują się blisko. Odpowiednie wykorzystanie naturalnej dominacji jednego z oczu w połączeniu z wyjątkowym profilem korekcji laserem VisuMax® tworzy efekt widzenia ostro na każdą odległość. Po zabiegu Clearvu® okulary nie są potrzebne przez 90% czasu.

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem:
222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

pixel