Banner

Cennik zabiegów laserowej korekcji wzroku dostępnych w Klinikach Optegra:

 • WIZYTA KWALIFIKACYJNA do zabiegu to pakiet aż 24 specjalistycznych badań.

  To tak wiele za tak niewiele.

  To tak wiele za tak niewiele.

  149,00 zł 299 zł
 • LENTIVU® - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU III GENERACJI

  INNOWACYJNA I NAJBARDZIEJ PRZYJAZNA METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU

  Lentivu® to przełomowe, autorskie rozwiązanie Optegra, zapewniające najwyższą jakość mikrosoczewkowej korekcji wzroku. To najbardziej nowoczesna metoda korekcji wzroku, podczas której lekarz okulista w 24 sekundy skoryguje Twoją wadę wzroku.

  Zabieg Lentivu® dwoje oczu

  LENTIVU® - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU III GENERACJI INNOWACYJNA I NAJBARDZIEJ PRZYJAZNA METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU Lentivu® to przełomowe, autorskie rozwiązanie Optegra, zapewniające najwyższą jakość mikrosoczewkowej korekcji wzroku. To najbardziej nowoczesna metoda korekcji wzroku, podczas której lekarz okulista w 24 sekundy skoryguje Twoją...

  8 699,00 zł 9 999 zł
 • FemtoLASIK - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU II GENERACJI

  Metoda FemtoLASIK jest uznawana na świecie za „złoty standard” chirurgii refrakcyjnej, ze względu na bezpieczeństwo śródoperacyjne, precyzję, duży zakres korygowanych wad oraz lepszą jakość widzenia po zabiegu w stosunku do starszych metod.

  Zabieg FemtoLASIK - dwoje oczu

  FemtoLASIK - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU II GENERACJI Metoda FemtoLASIK jest uznawana na świecie za „złoty standard” chirurgii refrakcyjnej, ze względu na bezpieczeństwo śródoperacyjne, precyzję, duży zakres korygowanych wad oraz lepszą jakość widzenia po zabiegu w stosunku do starszych metod.

  7 299,00 zł 8 899 zł
 • CLEARVU® - METODA LASEROWEJ KOREKCJI STARCZOWZROCZNOSCI (PREZBIOPII)

  Zabieg Clearvu® dwoje oczu

  Clearvu® to najnowsza usługa w ofercie Optegra, dostępna dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie okulistyki. Pacjentom po 40 roku życia oferujemy doskonale nam znaną laserową korekcję wzroku do korekcji starczowzroczności, co jest rewolucją w Polsce!

  CLEARVU® - METODA LASEROWEJ KOREKCJI...

  CLEARVU® - METODA LASEROWEJ KOREKCJI STARCZOWZROCZNOSCI (PREZBIOPII) Zabieg Clearvu® dwoje oczu Clearvu® to najnowsza usługa w ofercie Optegra, dostępna dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie okulistyki. Pacjentom po 40 roku życia oferujemy doskonale nam znaną laserową korekcję wzroku do korekcji...

  10 499,00 zł
 • EBK - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU I GENERACJI

  EBK to zabieg korekcji wad wzroku polegający na zastosowaniu narzędzia EpiClear, które przygotowuje powierzchnię oka do powierzchownego działania lasera.

  Po zabiegu należy przez kilka dni nosić soczewkę kontaktową, która pełni funkcję opatrunku pooperacyjnego. Przez kolejne 2-3 doby, Pacjent odczuwa przemijające dolegliwości bólowe.

  Zabieg EBK - dwoje oczu

  EBK - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU I GENERACJI EBK to zabieg korekcji wad wzroku polegający na zastosowaniu narzędzia EpiClear, które przygotowuje powierzchnię oka do powierzchownego działania lasera. Po zabiegu należy przez kilka dni nosić soczewkę kontaktową, która pełni funkcję opatrunku pooperacyjnego. Przez kolejne 2-3 doby, Pacjent odczuwa...

  6 699,00 zł
 • LASEK - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU I GENERACJI

  Podczas korekcji wzroku metodą LASEK usunięcia nabłonka dokonuje się metodami chemicznymi. Następnie, tak jak w przypadku EBK, działaniu lasera zostają poddane wierzchnie warstwy rogówki.

  Zabieg LASEK - jedno oko

  LASEK - METODA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU I GENERACJI Podczas korekcji wzroku metodą LASEK usunięcia nabłonka dokonuje się metodami chemicznymi. Następnie, tak jak w przypadku EBK, działaniu lasera zostają poddane wierzchnie warstwy rogówki.

  1 649,50 zł
  Zabieg LASEK - dwoje oczu
  3 299,00 zł

Chcesz poznać nasz cennik innych zabiegów?

Zobacz cały cennik

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem:
222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

pixel