lek. med. Łukasz Szmuksta

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Zabiegi okuloplastyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


W 2002 roku ukończyłem Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ w Krakowie. Po odbyciu stażu podyplomowego w Szpitalu Bonifratrów w Krakowie rozpocząłem praktykę jako młodszy, a następnie starszy asystent w wieloprofilowym Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Tam pod okiem wszechstronnych i doświadczonych specjalistów z zakresu okuloplastyki, chirurgii zaćmy, jaskry, witrektomii, urazów oka i aparatu ochronnego oka, zdobywałem swoją wiedzę.

Po zakończeniu stażu specjalizacyjnego zdecydowałem się na otwarcie własnego gabinetu w Tarnowie.

Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe, zarówno w leczeniu zachowawczym, jak i chirurgii okulistycznej, dotyczącej operacji zaćmy, zaopatrywania urazów gałki ocznej i aparatu ochronnego oka, zabiegów przeciwjaskrowych, laserowych i innych. Specjalizuję się w zabiegach zaćmy, w tym również w zabiegach zaćmy powikłanej oraz zabiegach okuloplastycznych, w tym operacjach podwinięcia, odwinięcia, opadania powiek, zabiegach usunięcia skrzydlika oraz różnego typu guzków.

Wykonałem kilkaset zabiegów okuloplastycznych.

Stale doskonalę też swoje umiejętności biorąc udział w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach i sympozjach, głównie w zakresie chirurgii okulistycznej m. in.: European School for Advanced Studies in Ophtalmology at University of Malta- Orbital, Lacrimal & Ophtalmic Plastic Surgery, European Society of Ophtalmic Plastic and Reconstructive Surgery (ESOPRS) – Barcelona, Munich International Symposium on Ophtalmic Plastic and Reconstructive Surgery – Monachium.

W swojej pracy kieruję się zasadami, które wpoili mi moi obecni oraz poprzedni nauczyciele sztuki chirurgicznej, takimi jak: indywidualne podejście do Pacjenta, poszukiwanie nowych rozwiązań, stałe doskonalenie się i traktowanie zawodu z pasją.

Moją pasją poza chirurgią oczu jest sport, szczególnie kolarstwo i jazda na nartach. Lubię również gotować, szczególnie cenię sobie kuchnię śródziemnomorską.

Kraków

dr n. med. Edyta Sacha umów wizytę

dr n. med. Edyta Sacha

SPECJALISTA OKULISTYKI, KIEROWNIK MEDYCZNY OPTEGRA KRAKÓW, RZESZÓW, ŁÓDŹ

lek. med. Renata Rakoczy-Gołda umów wizytę

lek. med. Renata Rakoczy-Gołda

SPECJALISTA OKULISTYKI

dr n. med. Monika Węglarz umów wizytę

dr n. med. Monika Węglarz

SPECJALISTA OKULISTYKI

lek. med. FEBO Karol Ratka umów wizytę

lek. med. FEBO Karol Ratka

LEKARZ OKULISTA

dr n. med. Maciej Klepacki umów wizytę

dr n. med. Maciej Klepacki

SPECJALISTA OKULISTYKI

dr hab. n. med. Anita Lyssek – Boroń umów wizytę
lek. med. Łukasz Szmuksta umów wizytę

lek. med. Łukasz Szmuksta

SPECJALISTA OKULISTYKI