dr n. med. Magdalena Mazurek-Wolińska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do laserowej korekcji wzroku/ Konsultacje okulistyczne / Kontrole po zabiegach

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłam Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracowałam w Klinice Okulistyki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie w 2014 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych ( tytuł pracy ” Zmiany w przednim odcinku oka u pacjentów z cukrzycą typu 2 w zależności od stopnia retinopatii cukrzycowej oraz wartości HbA1c „). W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.


Odbyłam staż zagraniczny na oddziale okulistyki Vall d’Hebron University Hospital w Barcelonie.
Zajmuję się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego oraz tylnego odcinka oka. Prowadzę również kontrole Pacjentów po zabiegach laserowej korekcji wzroku oraz po operacji zaćmy.

Szczególne moje zainteresowania obejmują także cukrzycową chorobę oczu, zabiegi z dziedziny okuloplastyki,  diagnostykę obrazową chorób przedniego i tylnego odcinka oka przy wykorzystaniu najnowszych metod diagnostycznych, takich jak tomografia optyczna OCT.

Dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.