dr n. med. Katarzyna Rusin-Kaczorowska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Diagnostyka i leczenie dzieci i dorosłych/ Diagnostyka OCT / Diagnostyka i kwalifikacje chorób siatkówki / AMD

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2015 r. obroniła pracę doktorancką z zakresu laseroterapii oka, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. Od wielu lat zajmuje się okulistyką dziecięcą i monitorowaniem leczenia zeza.

Od 2003 r. pracuje w poradniach leczenia jaskry i chorób naczyniowych siatkówki oraz okulistyki dziecięcej i wcześniaków. Doświadczenie zdobywała na oddziałach okulistyki w Rzeszowie, Stalowej Woli i Tarnobrzegu, w klinice okulistyki w Warszawie oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Pracowała również jako mikrochirurg zaćmy oraz plastyki powiek. Od 20 lat wykonuje zabiegi laseroterapii siatkówki, irydotomię i trabekuloplastykę laserową w jaskrze oraz kapsulotomię zaćmy wtórnej. 

W Klinice Optegra Rzeszów zajmuje się diagnostyką i leczeniem dzieci i dorosłych, diagnostyką OCT oraz diagnostyką i kwalifikacjami chorób siatkówki w tym AMD. 

Specjalista okulistyki z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu dzieci, i dorosłych. Z pasją traktuje swoją pracę.