dr n. med. Jan Grzeszkowiak

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku/ Zabiegi refrakcyjnej wymiany soczewki i wszczepienia soczewek fakijnych / Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Kwalifikacje do zabiegów refrakcyjnej wymiany soczewki i wszczepienia soczewek fakijnych

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Consultant Surgeon kliniki Optimax w Londynie.

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Staż specjalizacyjny z okulistyki odbyłem w Poznaniu, oraz na Uniwersytecie we Freiburgu, w Niemczech. Jednocześnie prowadziłem pracę naukową na Uniwerystecie Medycznym w Poznaniu, uwieńczoną uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych.

Jestem doświadczonym chirurgiem przedniego odcinka oka, specjalizuję się w laserowej korekcji wad wzroku, chirurgii zaćmy i wszczepianiu soczewek fakijnych. Przez wiele lat miałem do czynienia w pracy z różnymi typami laserów excimerowych i femtosekundowych.

Jestem członkiem towarzystw i stowarzyszeń okulistycznych w Polsce i na świecie.

Moją pasją są charytatywne misje medyczne, które organizuję od ponad dziesięciu lat. Dzieki nim przeprowadzam w Afryce operacje ratujące wzrok i kształcę miejscowych okulistów w nowoczesnych technikach operacyjnych.