dr n. med. Dominika Wróbel-Dudzińska

SPECJALISTA OKULISTYKI

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku / Kontrole po zabiegach / Konsultacje okulistyczne

umów wizytę

Wróc do zespołu:


Ukończyłam studia na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK nr 1 w Lublinie, gdzie aktualnie pracuję. W październiku 2014 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. W kwietniu 2018 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny oraz uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Doświadczenie w dziedzinie okulistyki zdobywałam także w międzynarodowych ośrodkach okulistycznych, min. w Brazylii, na Tajwanie, w Hiszpanii, Belgii, Niemczech oraz w Polsce.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, ze szczególnym zainteresowaniem chorobami przedniego odcinka oka (schorzenia rogówki i jaskra) oraz chirurgią refrakcyjną. Przeprowadzam kwalifikacje do zabiegów laserowej korekcji wzroku oraz kontrole pooperacyjne.

Jestem współautorką wielu publikacji naukowych, w tym książki, pt.: „Difficult and Complicated Cases in Refractive Surgery”.

Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.