Nasz zespół

Nasz zespół

Profesjonalna Klinika Okulistyczna to nie tylko zaawansowane, wysokiej technologii sprzęty do diagnostyki pacjentów, to przede wszystkim zespół specjalistów, którzy w połączeniu z technologią mogą zaoferować pacjentom leczenie na najwyższym, światowym poziomie.

W Klinikach Optegra zatrudniamy najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych specjalistów w dziedzinie leczenia chorób oczu i laserowej korekcji wad wzroku. Ich wieloletnia praktyka zawodowa i szeroka wiedza naukowa, poparta licznymi prelekcjami na międzynarodowych konferencjach, członkostwem w światowych stowarzyszeniach okulistycznych, gwarantują najwyższe standardy i poziom świadczonych usług.

Dyrektorem Medycznym Klinik Okulistycznych Optegra, dbającym o najwyższą jakość medyczną, jest dr n. med. Jolanta Oficjalska – uznany i doświadczony klinicysta, ordynator Oddziału Chirurgii Szklistkowo-Siatkówkowej i zastępca kierownika Katedry i Kliniki Okulistycznej AM we Wrocławiu.

Dr n. med. Jolanta Oficjalska jest autorem (lub współautorem) ponad 120 naukowych opracowań i publikacji. Specjalizuje się w chirurgii szklistkowo-siatkówkowej, chirurgicznym leczeniu chorób plamki, odwarstwień siatkówki oraz powikłań siatkówki w przebiegu cukrzycy. To także ceniony członek wielu stowarzyszeń, w tym: Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Niemieckiego Towarzystwa Okulistycznego, zasiada również w Zarządzie Sekcji Retinologii PTO oraz jest zastępcą redaktora naczelnego „Przeglądu Okulistycznego”.

Lekarze Klinik Optegra w swojej pracy kierują się powołaniem i niesieniem pomocy wszystkim pacjentom, którzy wymagają pomocy okulistycznej. Indywidualne podejście do leczenia i diagnostyki, sprawiają, że każdy pacjent otrzymuje wsparcie, rozmowę, właściwą diagnostykę i dokładnie zaplanowaną ścieżkę leczenia.

Personel Klinik Optegra, począwszy od pracowników recepcji, poprzez optometrystów, pielęgniarki, a także lekarzy to jeden zespół, którego celem jest komfort pacjenta w procesie leczenia. Na każdym etapie kontaktu z pacjentem dbamy o to, aby byli przekonani, że Optegra jest miejscem bezpiecznym i godnym zaufania. Cały nasz zespół składa się z ambitnych, odpowiedzialnych osób, które cechuje głęboka empatia i troska o drugiego człowieka.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. W przypadku wątpliwości służymy radą i chętnie odpowiadamy na Państwa zapytania już od pierwszych chwili przekroczenia progu naszej Kliniki. Tworzymy komfortową, ciepłą atmosferę, która z pewnością wpłynie na efektywność leczenia i pozwoli bez zbytecznego stresu uzyskać satysfakcjonujące efekty po zabiegu.

Nasze doświadczenie to ponad 20 lat leczenia chorób oczu i zabiegów korekcji wzroku i setki usatysfakcjonowanych pacjentów.

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00