Nasz zespół

Każde działanie specjalistów z Klinik Optegra opiera się na tworzeniu bliskich i ciepłych relacji z Pacjentami, pełnych wzajemnego szacunku i zaufania. Nasi profesjonaliści podchodzą do swojej pracy z pasją, a Pacjentów otaczają troskliwą, pełną czułości opieką.

Lekarze Klinik Optegra doskonale rozumieją powołanie i specyfikę zawodu, w którym istotne są nie tylko szeroka wiedza i praktyka lekarska, ale również sam stosunek do Pacjentów. Każdy, kto powierzy nam zdrowie swoich oczu, może spodziewać się indywidualnego traktowania przez specjalistę, który poświęci swój czas, uwagę i empatię. Nasi Pacjenci mogą liczyć na wsparcie, informację i wiele innych form pomocy podczas procesów terapeutycznych. Jesteśmy do dyspozycji i rozwiejemy każdą wątpliwość. Stworzymy komfortową, ciepłą atmosferę, która z pewnością wpłynie na efektywność leczenia i pozwoli bez zbytecznego stresu wrócić do świata w znacznie atrakcyjniejszej odsłonie.

Dyrektorem Medycznym Klinik Okulistycznych Optegra, dbającym o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów, jest dr n. med. Jolanta Oficjalska – uznany i doświadczony klinicysta, ordynator Oddziału Chirurgii Szklistkowo-Siatkówkowej i zastępca kierownika Katedry i Kliniki Okulistycznej AM we Wrocławiu.

Dr n. med.  Jolanta Oficjalska jest autorem (lub współautorem) ponad 120 naukowych opracowań i publikacji; specjalizuje się w chirurgii szklistkowo-siatkówkowej, chirurgicznym leczeniu chorób plamki, odwarstwień siatkówki oraz powikłań siatkówki w przebiegu cukrzycy. To także ceniony członek wielu stowarzyszeń, w tym: Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Niemieckiego Towarzystwa Okulistycznego, zasiada również w Zarządzie Sekcji Retinologii PTO oraz jest zastępcą redaktora naczelnego „Przeglądu Okulistycznego”.

W Klinikach Optegra zatrudniamy najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych fachowców w dziedzinie okulistyki i chirurgicznej korekcji wad wzroku. Ich wieloletnia praktyka zawodowa i szeroka wiedza naukowa gwarantuje najwyższe standardy i poziom świadczonych usług. Efekty zabiegów cieszą od dekad wielu usatysfakcjonowanych Pacjentów i poprawiają jakość ich życia. 

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem: 222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00