Zespół Kliniki Optegra Rzeszów

Gwarancja lepszego widzenia

Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku naszych Pacjentów to cel naszych działań.

Sprawdź

Cennik zabiegów
i operacji

Cennik zabiegów korekcji wzroku, a także leczenia chorób widzenia, wszystkich klinik Optegra
w Polsce.

Sprawdź

Poznaj nasz zespół

lek. med. Magdalena Zamorska umów wizytę
lek. med. Magdalena Zamorska

SPECJALISTA OKULISTYKI


Specjalizacje:

Zabiegi Laserowej Korekcji Wzroku/ Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/ Kontrole po zabiegach/ Konsultacje okulistyczne

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2016 uzyskałam dyplom specjalisty.

Jestem osobą otwartą na rozwój, chętną do dalszego samokształcenia i pogłębiania wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Cały czas rozwijam swoje zainteresowania w okulistyce, którymi są w szczególności diagnostyka i leczenie chorób przedniego odcinka gałki ocznej i aparatu ochronnego oka. Interesuje mnie chirurgia refrakcyjna, chirurgia zaćmy oraz okuloplastyka. Chciałabym pogłębiać moje umiejętności w tym zakresie oraz wprowadzać nowe osiągnięcia diagnostyczne i lecznicze do mojej praktyki lekarskiej.

Jestem członkiem PTO, ESCRS, swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach w Polsce i za granicą.

W Klinikach Optegra zajmuję się laserową korekcją wzroku.

Wykonuję kwalifikacje, kontrole i zabiegi PRK, EBK, FemtoLasik i Lentivu.

Moje zainteresowania to ogród, kolarstwo górskie i narciarstwo.

Dr n. med. Elżbieta Jarosławska- Setlak umów wizytę
Dr n. med. Elżbieta Jarosławska- Setlak

SPECJALISTA OKULISTYKI


Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów Laserowej Korekcji Wzroku/Konsultacje okulistyczne/ Diagnostyka

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki odbyłam w Klinice Okulistyki UM w Lublinie. Obroniłam pracę doktorską pod kierunkiem prof. hab. n. med. Jerzego Mackiewicza. Jako stypendystka KAAD odbyłam roczny staż zagraniczny w Klinice Okulistyki Charite w Berlinie.

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób zarówno przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych. Systematycznie pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach okulistycznych w kraju i za granicą.

lek. med. Monika Wajhajmer umów wizytę
lek. med. Monika Wajhajmer

LEKARZ OKULISTA


Specjalizacje:

Konsultacje okulistyczne/ Diagnostyka

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie Okulistyki w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i zdobywam doświadczenie zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.