Banner

Witamy w Klinice okulistycznej
Optegra w Szczecinie!

Lekarze z międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie laserowej korekcji wzroku.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zespół lekarzy pracujących w Klinice Optegra w Szczecinie swoje cenne doświadczenie zdobywał na międzynarodowych stażach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Wśród naszego personelu znaczną część stanowią autorzy wielu wybitnych artykułów i publikacji naukowych.

Nasi specjaliści to osoby pełne pasji, zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta.

Lentivu®
Najmniej inwazyjna korekcja wzroku.

Dostępna wyłącznie w Klinikach Optegra obejmuje cały proces diagnostyczny i terapeutyczny, czyli proces kwalifikacyjny, zabieg Smile oraz kompleksową opiekę pooperacyjną. Polecana osobom z krótkowzrocznością oraz astygmatyzmem krótkowzrocznym. Lentivu® jako jedyna ze wszystkich metod korekcji wzroku zapewnia najszybszy powrót do codziennej aktywności.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu tylko jednego urządzenia - najnowszego na rynku lasera VisuMax® firmy Zeiss, w którym zastosowano nagrodzoną Nagrodą Nobla technologię laserów femtosekundowych!

Zabiegów Lentivu® - Smile wykonało już ponad trzy miliony osób na całym świecie!

Clearvu®
Korekcja wzroku "po czterdziestce".

Najnowsza oferta dostępna jedynie w Klinikach Optegra, skierowana do osób po 38 roku życia, które zaczęły korzystać z okularów do czytania. W jej zakres wchodzi cały proces terapeutyczny oraz diagnostyczny, począwszy od wizyty kwalifikacyjnej, poprzez zabieg Clearvu®, po kompleksową opiekę po zabiegu.

W wyniku zabiegu jedno oko widzi lepiej przedmioty znajdujące się w dali, zaś drugie oko te przedmioty, które znajdują się blisko. Odpowiednie wykorzystanie naturalnej dominacji jednego z oczu w połączeniu z wyjątkowym profilem korekcji laserem VisuMax® tworzy efekt ostrego widzenia na każdą odległość. Zabieg Clearvu® daje wolność od okularów przez 90% czasu/dnia.

Sprawdź dostępne terminy:

Przed każdym zabiegiem wykonujemy badanie kwalifikacyjne, które pozwala określić rodzaj i stopień wady, oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Więcej informacji pod numerem:
222 426 260

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00

pixel